Завершальний момент навчання студентів-бухгалтерів

Завершальний момент навчання студентів-бухгалтерів

Ось і розпочався завершальний момент навчання у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету. А завершальний він тому,що нещодавно відбувся захист звітів з переддипломної практики cтудентів третього курсу випускних груп бухгалтерсько-механічного відділення, спеціальності «Облік і оподаткування»  під керівництвом викладача циклової комісії економічних дисциплін – Наталії Поліщук та викладача економічних дисциплін Світлани Мазуренко.

Під час практики студенти мали можливість вивчити організаційно-економічну діяльність, опрацьовувати фінансову звітність, працювати “дублерами” на робочих місцях відповідно штатного розпису, виконувати доручення фахівців, закріпити теоретичні знання здобуті при вивченні навчальних дисциплін в коледжі, вивчити техніко-економічні умови діяльності підприємства, установи, організації, їх фінансовий стан та ознайомитися з організацією бухгалтерської роботи, набути навичок практичного застосування теоретичних знань для розв’язання завдань з ведення обліку.

Ця практика є завершальним етапом підготовки фахівця з обліку та оподаткування у ТПК ВНАУ і проводиться з метою оволодіння випускником первинним професійним досвідом, перевірки професійної готовності майбутнього фахівця до самостійної трудової діяльності. Сподіваємось, що знання та навички, отримані студентами під час проходження переддипломної практики, стануть у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання.

Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівника, залишилися задоволеними результатами проходження переддипломної практики.

Адміністрація коледжу, викладачі-керівники циклової комісії економічних дисциплін та студенти висловлюють щиру подяку керівникам баз практики, які допомагали зібрати необхідний матеріал для виконання загальної програми практики, написання звіту, за наданні практичні знання та допомозі підготовки майбутніх фахівців.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram