Розклад екзаменів

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор ТПК ВНАУ
___________   Р. В. Будяк
«___» __________ 2018 р.

РОЗКЛАД зимової заліково-екзаменаційної сесії на І семестр 2018-2019 н.р.

Строки сесії Дисципліна Викладач Дата екзаменів Ауд.
У студентів І курсу (111, 211, 311, 411, 511-А, 511-Б, 611-А, 611-Б та 611-В груп)  з 17.12.18 р. по 21.12.18 р. – заліковий тиждень
Група 112
 
15.12. – 26.12.2018 р.
1. Математика Астаніна Ю. Ю. 15.12.8 р.
(І підгрупа)
17.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
058
228
2. Процеси і апарати Жученко Г. А. 18.12.18 р.
(І підгрупа)
19.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
204
3. Органічна хімія Мізяківська Л. М. 20.12.18 р.
(І підгрупа)
21.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
25а
Група 113-А
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Технологія молока і молочних продуктів Новаленко Н. О. 26.12.18 р. 33
2. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 28.12.18 р. 307
Група 113-Б
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Українська мова (за професійним спрямуванням) Гладкова В. С. 26.12.18 р. 208
2. Технологія молока і молочних продуктів Крижак Л. М. 28.12.18 р. 226
Група 114-А
08.12. – 19.12.2018 р. 1. Технологічне обладнання галузі Головенько Я. Ю. 11.12.18 р. 041
2. Технологія молока і молочних продуктів Новаленко Н. О. 13.12.18 р. 201
3. Економіка підприємства Вільчинська Н. Л. 17.12.18 р. 201
Група 114-Б
08.12. – 19.12.2018 р. 1. Технологічне обладнання галузі Головенько Я. Ю. 12.12.18 р. 041
2. Економіка підприємства Вільчинська Н. Л. 14.12.18 р. 205
3. Технологія молока і молочних продуктів Крижак Л. М. 17.12.18 р. 044
Група 212
 
15.12. – 26.12.2018 р.
1. Органічна хімія Мізяківська Л. М. 15.12.18 р.(І підгрупа)
19.12.18 р. (ІІ підгрупа)
25а
2. Процеси і апарати харчового виробництва Жученко Г. А. 17.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
20.12.18 р.
(І підгрупа)
205

204

3. Математика Гончаренко Т. Ю. 18.12.18 р.
(І підгрупа)
22.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
310
Група 213
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 26.12.18 р. 307
2. Технологія м’яса і м’ясопродуктів Казмірук Н. М. 28.12.18 р. 055
Група 222
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Технологія м’яса і м’ясопродуктів Потерлевич Н. Ф. 26.12.18 р. 053
2. Українська мова (за професійним спрямуванням) Лавренчук О. В. 28.12.18 р. 208
Група 214-А
08.12. – 19.12.2018 р. 1. Технологічне обладнання галузі Казмірук Н. М. 11.12.18 р. 055
2. Економіка підприємства Вільчинська Н. Л. 13.12.18 р. 312
3. Технологія м’яса і м’ясопродуктів Потерлевич Н. Ф. 17.12.18 р. 053
Група 214-Б
08.12. – 19.12.2018 р. 1. Економіка підприємства Вільчинська Н. Л. 10.12.18 р. 205
2. Технологічне обладнання галузі Казмірук Н. М. 13.12.18 р. 055
3. Технологія м’яса і м’ясопродуктів Казмірук Н. М. 17.12.18 р. 055
Група 312
 
21.12. – 29.12.2018 р.
1. Математика Астаніна Ю. Ю. 21.12.18 р. ( І підгрупа)27.12.18 р. ( ІІ підгрупа) 312
058
2. Неорганічна хімія Мізяківська Л. М. 22.12.18 р. (ІІ підгрупа)
28.12.18 р.
(І підгрупа)
25а
3. Історія України Трачук Ю. С. 26.12.18 р.
(І підгрупа)
29.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
226
Група 313
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Українська мова (за професійним спрямуванням) Лавренчук О. В.   26.12.18 р. 207
2. Основи охорона праці Бойчук В. М. 28.12.18 р. 043
Група 314
08.12. – 15.12.2018 р. 1. Технохімічний контроль галузі Вишневська І. Б. 11.12.18 р.
(І підгрупа)
12.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
032
2. Іноземна мова (за професійним спрямуванням) Попенко Ю. В.
Катрук Л. М.
14.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
15.12.18 р.(І підгрупа)
212
042
Група 412
20.12. – 29.12.2018 р. 1. Історія України Богатчук В. З. 20.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
26.12.18 р.
(І підгрупа)
306
2. Економічна теорія Четверик О. Н. 21.12.18 р.
(І підгрупа)
22.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
308
3. Іноземна мова (ДПА) Голова – Будяк Р. В.
Члени: Катрук Л. М.
Слободяник О. В.
29.12.18 р. 210
Група 413
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Технологія харчових виробництв Главатчук В. А. 22.12.18 р.
(І підгрупа)
26.12.18 р.(ІІ підгрупа)
054
2. Українська мова (за професійним спрямуванням) Лавренчук О. В. 27.12.18 р.
(І підгрупа)
29.12.18 р.(ІІ підгрупа)
208
Група 414
08.12. – 19.12.2018 р. 1. Основи охорони праці Соломко І. В. 11.12.18 р. (ІІ підгрупа)14.12.18 р. (І підгрупа) 043
2. Основи комп’ютерних технологій Сіра Н. В. 12.12.18 р.
(І підгрупа)
13.12.18 р.
(ІІ підгрупа)
318
Група 512-А
18.12. – 29.12.2018 р. 1. Історія України Трачук Ю. С. 18.12.18 р. 307
2. Математика Астаніна Ю. Ю. 20.12.18 р. 058
3. Політична  економія Богатчук В. З. 22.12.18 р. 306
4. Основи філософських знань Четверик О. Н. 26.12.18 р. 308
5. Іноземна мова (ДПА) Голова – Семчук І. А.
Члени: Черкащенко К. А.
Слободяник О. В.
28.12.18 р. 205
Група 512-Б
18.12. – 29.12.2018 р. 1. Політична  економія Богатчук В. З. 18.12.18 р. 306
2. Основи філософських знань Четверик О. Н. 20.12.18 р. 308
3. Математика Астаніна Ю. Ю. 22.12.18 р. 058
4. Іноземна мова (ДПА) Голова – Семчук І. А.
Члени: Черкащенко К. А.
Слободяник О. В.
26.12.18 р. 210
5. Історія України Богатчук В. З. 28.12.18 р. 306
Група 513
19.12. – 29.12.2018 р. 1. Інформаційні системи і технології в обліку Адамчук Н. Б. 19.12.18 р. 320
2. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 21.12.18 р. 307
3. Економічний аналіз Мазуренко С. В. 27.12.18 р. 207
Група 522
19.12. – 29.12.2018 р. 1. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 19.12.18 р. 308
2. Інформаційні системи і технології в обліку Адамчук Н. Б. 21.12.18 р. 320
3. Економічний аналіз Мазуренко С. В. 26.12.18 р. 205
Група 612-А
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Історія України Трачук Ю. С. 22.12.18 р. 312
2. Іноземна мова (ДПА) Голова – Будяк Р. В.
Члени: Кравчук І. Ю.
Петрина Ю. О.
26.12.18 р. 228
3. Основи інформатики та обчислювальної техніки Адамчук Н. Б. 28.12.18 р. 320
Група 612-Б
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Основи інформатики та обчислювальної техніки Адамчук Н. Б. 22.12.18 р. 320
2. Іноземна мова (ДПА) Голова – Будяк Р. В.
Члени: Кравчук І. Ю.
Петрина Ю. О.
27.12.18 р. 210
3. Історія України Трачук Ю. С. 29.12.18 р. 312
Група 612-В
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Іноземна мова (ДПА) Голова – Будяк Р. В.
Члени: Кравчук І. Ю.
Петрина Ю. О.
22.12.18 р. 210
2. Основи інформатики та обчислювальної техніки Адамчук Н. Б. 26.12.18 р. 320
3. Історія України Богатчук В. З. 29.12.18 р. 306
Група 613-А
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 22.12.18 р. 307
2. Діловодство Тальянчук Л. С. 27.12.18 р. 315
Група 613-Б
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Діловодство Тальянчук Л. С. 26.12.18 р. 315
2. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 29.12.18 р. 307
Група 613-В
19.12. – 29.12.2018 р. 1. Діловодство Тальянчук Л. С. 22.12.18 р. 315
2. Українська мова (за професійним спрямуванням) Заїка Л. С. 27.12.18 р. 307
Група 614-А
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Кримінальне право Жуковський В. А. 26.12.18 р. 319
2. Цивільне і сімейне право Тітенко І. М. 28.12.18 р. 309
Група 614-Б
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Цивільне і сімейне право Тітенко І. М. 26.12.18 р. 309
2. Кримінальне право Жуковський В. А. 28.12.18 р. 319
Група 614-В
22.12. – 29.12.2018 р. 1. Цивільне і сімейне право Гайдайчук Н. П. 22.12.18 р. 304
2. Кримінальне право Жуковський В. А. 27.12.18 р. 319

Заступник директора
з навчальної роботи                                                                               І. А. Семчук
Зав. технологічного
відділення                                                                                                В. В. Соя
Зав. юридичного
відділення                                                                                                О. Г. Шаповалова
Зав. бухгалтерсько-механічного
відділення                                                                                                Г. А. Жученко