Бібліотека

гринюк
фото 2

Бібліотека Відокремленого структурного підрозділу “Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету” працює з 8-00 до 17.15 год. Обслуговує понад 1300 читачів. Це студенти денної та заочної форми навчання, викладачі, співробітники.Основа ефективної роботи бібліотеки – повноцінний книжковий фонд, який налічує 78 тис. примірників.

Щороку до бібліотеки ВСП ТПФК ВНАУ надходять періодичні видання.Студенти та працівники коледжу систематично відвідують бібліотеку, адже це чудова можливість знайти необхідну інформацію для навчання та самоосвіти. Бібліотека є інформаційним центром коледжу, що забезпечує бібліотечне, бібліографічне та інформаційне забезпечення навчального та виховного процесів. До послуг читачів: абонементи з наукової та художньої літератури, електронні каталоги та читальна зала на 150 місць з аудіо та відео-технікою.

фото3
фото 4

Працівники бібліотеки проводять індивідуальні бесіди зі студентами, рекомендуючи літературні, наукові та періодичні видання для читання.До тематичних та пам’ятних дат у бібліотеці коледжу проводяться різноманітні заходи: виховні години, книжкові виставки, зустрічі з творчими людьми нашого краю.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram