Графіки практик

Графік проведення практик на 2019-2020 н.р. І семестр

ГрупаВид практикиСтрокиМісце проходження практикиПрізвище викладачів
«Зберігання, консервування та переробка молока»
112Навчальна практика (вступ до спеціальності)21.10 – 25.10.19ТПК ВНАУНоваленко Н.О.
Крижак Л.М.
112Навчальна практика (вступ до спеціальності)28.10 – 01.11.19ТПК ВНАУНоваленко Н.О.
Крижак Л.М.
114Переддипломна практика25.12.19 – 15.01.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Новаленко Н.О.
Крижак Л.М.
33-13Переддипломна практика20.01 – 08.012.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Новаленко Н.О.
«Зберігання, консервування та переробка м’яса»
212-АНавчальна практика (вступ до спеціальності)21.10 – 25.10.19ТПК ВНАУПотерлевич Н.Ф.
Казмірук Н.М.
212-БНавчальна практика (вступ до спеціальності)28.10 – 01.11.19ТПК ВНАУКазмірук Н.М.
Сидорчук Т.П.
214Переддипломна практика25.12.19 – 15.01.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Потерлевич Н.Ф.
Казмірук Н.М.
33-23Переддипломна практика20.01 – 08.012.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Потерлевич Н.Ф.
«Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів»
313 (312)Навчальна практика з набуття робітничої професіїЗвіти до 20.09.19ТПК ВНАУШуляк О.О.
Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
314 (313) Технологічна практикаЗвіти до 20.09.17ТПК ВНАУШуляк О.О.
Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
314Переддипломна практика15.12.19-25.01.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
«Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв»
413Навчальна практика (експлуатаційно-ремонтна)09.09 – 13.09.19ТПК ВНАУЖученко Г.А.
Соломко І.В.
414 (413)Виробнича (технологічна) практикаЗвіти до 20.09.17ТПК ВНАУБудяк Р.В.
Соломко І.В.
Головенько Я.Ю.
414Навчальна практика (виробничо-ситуаційні завдання)12.03 – 18.03.20ТПК ВНАУЖученко Г.А.
Головенько Я.Ю.
«Бухгалтерський облік»
513Навчальна практика

Інформатика і комп’ютерна техніка

16.09-20.09.19ТПК ВНАУАдамчук Н.Б
Гіркова О.В.
513Навчальна практика

Інформатика і комп’ютерна техніка

23.09-27.09.19ТПК ВНАУАдамчук Н.Б
Гіркова О.В.
«Правознавство»
613-АНавчальна практика

Діловодство

24.11 – 30.11.19ТПК ВНАУРудзь О.С.
Корчак Т.
613-БНавчальна практика

Діловодство

01.12 – 07.12.19ТПК ВНАУРудзь О.С.
Корчак Т
613-ВНавчальна практика

Діловодство

01.12 – 07.12.19ТПК ВНАУГайдайчук Н.П
Коваль В.С.
614-АНавчальна практика

Цивільне і сімейне право

15.12 – 21.12.19ТПК ВНАУТітенко І.М.
Корчак Т
614-БНавчальна практика

Цивільне і сімейне право

08.12 – 14.12.19ТПК ВНАУТітенко І.М.
Шаповалова О.Г.
614-ВНавчальна практика

Цивільне і сімейне право

08.12 – 14.12.19ТПК ВНАУКорчак Т
Гайдайчук Н.П

Графік проведення практик на 2019-2020 н.р. ІІ семестр

ГрупаВид практикиСтрокиМісце проходження практикиПрізвище викладачів
«Зберігання, консервування та переробка молока»
112Навчальна практика з набуття навичок робітничої професії04.05 – 15.05.20ТПК ВНАУНоваленко Н.О.
Крижак Л.М.
Навчальна практика з набуття робітничої професії08.06 – 12.07.20 Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Новаленко Н.О.
Крижак Л.М.
112Навчальна практика з набуття навичок робітничої професії04.05 – 15.05.20ТПК ВНАУШуляк  О.О.
Велічко В.А.
Навчальна практика з набуття робітничої професії08.06 – 12.07.20Підприємство/ДоговірКрижак Л.М.
Шуляк  О.О.
Велічко В.А.
113Технологічна практика27.04 – 21.06.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Новаленко Н.О.
Крижак Л.М.
114Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань)16.01 – 22.01.20ТПК ВНАУНоваленко Н.О.
Крижак Л.М.
Семчук І.А.
Вельчинська Н.Л.
33-13Переддипломна практика20.01 – 08.02.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Новаленко Н.О.
«Зберігання, консервування та переробка м’яса»
212-АНавчальна практика з набуття навичок робітничої професії04.05 – 15.05.20ТПК ВНАУПотерлевич Н.Ф.
Немеровська Н.Ф.
Навчальна практика з набуття робітничої професії08.06 – 12.07.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Потерлевич Н.Ф.
Немеровська Н.Ф.
212-БНавчальна практика з набуття навичок робітничої професії04.05 – 15.05.20ТПК ВНАУКазмірук Н.М.
Сидорчук Т.П.
Навчальна практика з набуття робітничої професії08.06 – 12.07.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Потерлевич Н.Ф.
Казмірук Н.М.
213Технологічна практика27.04 – 21.06.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Потерлевич Н.Ф.
Казмірук Н.М.
214Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань)16.01 – 22.01.20ТПК ВНАУПотерлевич Н.Ф.
Казмірук Н.М.
Баранова В.І.
Вельчинська Н.Л.
33-23Переддипломна практика20.01 – 08.02.20Підприємство/ДоговірШуляк О.О.
Потерлевич Н.Ф.
«Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів»
312Навчальна практика (вступ до спеціальності)09.03 – 15.03.20ТПК ВНАУВишневська І.Б.
Тузова С.Д.
Навчальна практика з набуття навичок робітничої професії11.05 – 15.05.20ТПК ВНАУВишневська І.Б.
Тузова С.Д.
Навчальна практика з набуття робітничої професії08.06 – 26.07.20Підприємство/ДоговірВишневська І.Б.
Тузова С.Д.
313Технологічна практика23.04 – 17.06.20Підприємство/ДоговірВишневська І.Б.
Тузова С.Д.
314Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань)04.05 – 08.05.20ТПК ВНАУВишневська І.Б.
Тузова С.Д.

 Графік проведення практик на 2019-2020 н.р. ІІ семестр

«Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв»
412Навчальна практика (слюсарна)12.01 – 25.01.20

08.06 – 14.06.20

ТПК ВНАУБахчеван М.А.
Будяк Р.В.
Навчальна практика (механічно-зварювальна)15.06 – 05.07.20ТПК ВНАУБахчеван М.А.
Будяк Р.В.
413Навчальна практика (експлуатаційно-ремонтна)16.04 -06.06.20ТПК ВНАУБудяк Р.В.
Соломко І.В.
Виробнича (технологічна) практика07.06 – 17.06.20Підприємство/ДоговірБудяк Р.В.
Соломко І.В.
414Переддипломна практика19.03 – 08.04.20Підприємство/ДоговірСоломко І.В.
Головенько Я.Ю.
Шуляк О.О.
«Бухгалтерський облік»
513-АНавчальна практика

Планування та організація діяльності підприємства

16.03 – 26.04.20ТПК ВНАУБаранова В.І.
Семчук І.А.
Фінансовий облікПоліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Податкова системаПоліщук Н.М.
Мудрик Ю.М.
Економічний аналізМазуренко С.В.
Семчук І.А.
Інформаційні системи і технології в облікуАдамчук Н.Б
Гіркова О.В.
513-БНавчальна практика

Планування та організація діяльності підприємства

16.03 – 26.04.20ТПК ВНАУБаранова В.І.
Семчук І.А.
Фінансовий облікПоліщук Н.М.
Семчук І.А.
Податкова системаПоліщук Н.М.
Мудрик Ю.М.
Економічний аналізМазуренко С.В.
Семчук І.А.
Інформаційні системи і технології в облікуГіркова О.В.
Адамчук Н.Б.
513Переддипломна практика11.05 – 31.05.20Підприємство/ДоговірПоліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Семчук І.А.
513-БПереддипломна практика11.05 – 31.05.20Підприємство/ДоговірПоліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Семчук І.А.
52Навчальна практика Фінансовий облік13.04 -18.04.20ТПК ВНАУПоліщук Н.М.
Семчук І.А.
52Переддипломна практика10.03 – 31.03.20Підприємство/ДоговірПоліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Семчук І.А.

 Графік проведення практик на 2019-2020 н.р. ІІ семестр

«Правознавство»
614-АНавчальна практика

Цивільний процес

30.03 – 12.04.20ТПК ВНАУТітенко І.М.
Господарське правоШаповалова О.Г.
Судочинство в господарських судахГайдайчук Н.П
Виконавче провадженняКоваль В.С.
614-БНавчальна практика Цивільний процес30.03 – 12.04.20ТПК ВНАУШаповалова О.Г.
Господарське правоТітенко І.М.
Судочинство в господарських судахГайдайчук Н.П
Виконавче провадженняКоваль В.С.
614-ВНавчальна практика Цивільний процес23.03 – 29.03.20

13.04 – 19.04.20

ТПК ВНАУШаповалова О.Г.
Господарське правоТітенко І.М.
Судочинство в господарських судахГайдайчук Н.П.
Виконавче провадженняКоваль В.С.
614-АПереддипломна виробнича практика04.05 – 14.06.20Організація, установа, підприємство/ДоговірКоваль В.С.
Морозова О.М.
Мрук В.В.
614-БПереддипломна виробнича практика04.05 – 14.06.20Організація, установа, підприємство/ДоговірКорчак Т
Тітенко І.М.
Гайдайчук Н.П
614-ВПереддипломна виробнича практика04.05 – 14.06.20Організація, установа, підприємство/ДоговірМрук В.В.
Корчак Т
Тітенко І.М.