Графіки практик

Графік проведення практик для студентів ТПК ВНАУ на 2018-2019 н.р.

І семестр

Група Вид практики Строки Місце проходження практики Прізвище викладачів
«Зберігання, консервування та переробка молока»
112 Навчальна практика (вступ до спеціальності) 08.10 – 12.10.18 ТПК ВНАУ Велічко В.А.
Крижак Л.М.
114-А Переддипломна практика 18.12.18 – 08.01.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Новаленко Н.О.
Донець О.П.
114-Б Переддипломна практика 18.12.18 – 08.01.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Крижак Л.М.
Донець О.П.
«Зберігання, консервування та переробка м’яса»
212 Навчальна практика (вступ до спеціальності) 08.10 – 12.10.18 ТПК ВНАУ Потерлевич Н.Ф.
Главатчук В.А.
222 Технологічна практика 12.09 – 19.09.18 Підприємство/Договір Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
214-А Переддипломна практика 18.12.18 – 08.01.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
214-Б Переддипломна практика 18.12.18 – 08.01.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
«Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів»
313
(312)
Навчальна практика з набуття робітничої професії Звіти до 20.09.17 ТПК ВНАУ Донець О.П.
Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
314
(313)
Технологічна практика Звіти до 20.09.17 ТПК ВНАУ Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
314 Переддипломна практика 15.12.18-25.01.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
«Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв»
412 Навчальна практика (слюсарна) 05.09 – 12.09.18 ТПК ВНАУ Соломко І.В.
413 Навчальна практика (експлуатаційно-ремонтна) 01.10 – 05.10.18 ТПК ВНАУ Соломко І.В.
Посвятенко Е.К
414
(413)
Виробнича (технологічна) практика Звіти до 20.09.17 ТПК ВНАУ Шуляк О.О.
Головенько Я.Ю.
Посвятенко Е.К
414 Навчальна практика (виробничо-ситуаційні завдання) 12.09 – 19.09.18 ТПК ВНАУ Головенько Я.Ю.
Посвятенко Е.К
«Бухгалтерський облік»
513 Навчальна практика
Інформатика і комп’ютерна техніка
17.09-21.09.18 ТПК ВНАУ Адамчук Н.Б
Гіркова О.В.
522 Навчальна практика
Інформатика і комп’ютерна техніка
24.09-28.09.18 ТПК ВНАУ Адамчук Н.Б
Гіркова О.В.
«Правознавство»
613-А Навчальна практика
Діловодство
24.11 – 30.11.18 ТПК ВНАУ Рудзь О.С.
Корчак Т.
613-Б Навчальна практика
Діловодство
01.12 – 07.12.18 ТПК ВНАУ Рудзь О.С.
613-В Навчальна практика
Діловодство
01.12 – 07.12.18 ТПК ВНАУ Гайдайчук Н.П.
Корчак Т.
614-А Навчальна практика
Цивільне і сімейне право
08.12 – 14.12.18 ТПК ВНАУ Тітенко І.М.
614-Б Навчальна практика
Цивільне і сімейне право
15.12 – 21.12.18 ТПК ВНАУ Тітенко І.М.
Корчак Т.
614-В Навчальна практика
Цивільне і сімейне право
08.12 – 14.12.18 ТПК ВНАУ Гайдайчук Н.П.
Корчак Т.

Завідувач навчально-виробничої практики С.Д. Тузова

Графік проведення практик для студентів ТПК ВНАУ на 2018-2019 н.р.

ІІ семестр

Група Вид практики Строки Місце проходження практики Прізвище викладачів
«Зберігання, консервування та переробка молока»
112 Навчальна практика з набуття навичок робітничої професії 30.04 – 13.05.19 ТПК ВНАУ Новаленко Н.О.
Шуляк О.О.
Навчальна практика з набуття робітничої професії 14.05 – 18.06.19 Підприємство/Договір Крижак Л.М.
Новаленко Н.О.
Донець О.П.
113-А Технологічна практика 27.04 – 21.06.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Новаленко Н.О.
Донець О.П.
113-Б Технологічна практика 27.04 – 21.06.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Крижак Л.М.
Донець О.П.
114-А Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань) 12.01 – 16.01.19 ТПК ВНАУ Новаленко Н.О.
Соломон А.М.
Семчук І.А.
114-Б Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань) 12.01 – 16.01.19 ТПК ВНАУ Крижак Л.М./td>
Шуляк О.О.
Семчук І.А.
33-13 Переддипломна практика 21.01 – 09.02.19 Підприємство/Договір Крижак Л.М.
Донець О.П.
«Зберігання, консервування та переробка м’яса»
212 Навчальна практика з набуття навичок робітничої професії 30.04 – 07.05.19 ТПК ВНАУ Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
Навчальна практика з набуття робітничої професії 08.05 – 19.06.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
213 Технологічна практика 27.04 – 21.06.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
222 Технологічна практика 27.04 – 14.06.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
214-А Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань) 12.01 – 16.01.19 ТПК ВНАУ Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
Баранова В.І.
214-Б Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань) 12.01 – 16.01.19 ТПК ВНАУ Казмірук Н.М.
Потерлевич Н.Ф.
Баранова В.І.
33-23 Переддипломна практика 21.01 – 09.02.19 Підприємство/Договір Донець О.П.
Потерлевич Н.Ф.
«Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів»
312 Навчальна практика (вступ до спеціальності) 11.03 – 15.03.19 ТПК ВНАУ Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
Навчальна практика з набуття навичок робітничої професії 20.05 – 24.05.19 ТПК ВНАУ Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
Навчальна практика з набуття робітничої професії 25.05 – 13.06.19 Підприємство/Договір Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
313 Технологічна практика 27.04 – 21.06.19 Підприємство/Договір Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
314 Навчальна практика (вирішення виробничо-ситуаційних завдань) 06.05 – 10.05.19 ТПК ВНАУ Вишневська І.Б.
Тузова С.Д.
«Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв»
412 Навчальна практика (слюсарна) 04.02 – 15.02.19 ТПК ВНАУ Бахчеван М.А.
Навчальна практика (механічно-зварювальна) 10.06 – 27.06.19 ТПК ВНАУ Бахчеван М.А.
413 Навчальна практика (експлуатаційно-ремонтна) 30.04 – 22.05.19 ТПК ВНАУ Соломко І.В.
Посвятенко Е.К
Виробнича (технологічна) практика 23.05 – 04.07.19 Підприємство/Договір Соломко І.В.
Посвятенко Е.К
414 Переддипломна практика 18.03 – 07.04.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Соломко І.В.
Головенько Я.Ю.
«Бухгалтерський облік»
513 Навчальна практика
Планування та організація діяльності підприємства
25.03 – 03.05.19 ТПК ВНАУ Баранова В. І.
Вільчинська Н.Л.
Фінансовий облік Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Податкова система Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Економічний аналіз Мазуренко С.В.
Баранова В. І.
Інформаційні системи і технології в обліку Адамчук Н.Б
Гіркова О.В.
522 Навчальна практика
Планування та організація діяльності підприємства
25.03 – 03.05.19 ТПК ВНАУ Баранова В. І.
Вільчинська Н.Л.
Фінансовий облік Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Податкова система Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
Економічний аналіз Мазуренко С.В.
Баранова В. І.
Інформаційні системи і технології в обліку Адамчук Н.Б
Гіркова О.В.
513 Переддипломна практика 20.05 – 07.06.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
522 Переддипломна практика 20.05 – 07.06.19 Підприємство/Договір Шуляк О.О.
Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
52 Навчальна практика Фінансовий облік 15.04 – 20.04.19 ТПК ВНАУ Поліщук Н.М.
Семчук І.А.
52 Переддипломна практика 11.03 – 30.03.19 Підприємство/Договір Поліщук Н.М.
Мазуренко С.В.
«Правознавство»
614-А Навчальна практика Цивільний процес 23.03 – 29.03.19
13.04 – 19.04.19
ТПК ВНАУ Шаповалова О.Г.
Господарське право Тітенко І.М.
Судочинство в господарських судах Гайдайчук Н.П.
Виконавче провадження Коваль В.С.
614-Б Навчальна практика Цивільний процес 30.03 – 12.04.19 ТПК ВНАУ Шаповалова О.Г.
Господарське право Тітенко І.М.
Судочинство в господарських судах Гайдайчук Н.П.
Виконавче провадження Коваль В.С.
614-В Навчальна практика Цивільний процес 30.03 – 12.04.19 ТПК ВНАУ Шаповалова О.Г.
Господарське право Тітенко І.М.
Судочинство в господарських судах Гайдайчук Н.П.
Виконавче провадження Коваль В.С.
614-А Переддипломна виробнича практика 04.05 – 14.06.19 Організація, установа/Договір Шуляк О.О.
Чернюк С.С.
Морозова О.М.
614-Б Переддипломна виробнича практика 04.05 – 14.06.19 Організація, установа/Договір Шуляк О.О.
Чернюк С.С.
Морозова О.М.
614-В Переддипломна виробнича практика 04.05 – 14.06.19 Організація, установа/Договір Шуляк О.О.
Чернюк С.С.
Морозова О.М.

Завідувач навчально-виробничої практики С.Д. Тузова