Циклові комісії

Циклова комісія гуманітарно-суспільних дисциплін

Каспіч Галина Георгіївна - голова циклової комісії

Богатчук Василь Зіновійович

Гусак Ірина Михайлівна

Биць Ірина Сергіївна

Карплюк Наталія

Заїка Людмила Семенівна

Лавренчук Оксана Василівна

Мельник Тетяна Андріївна

Микитюк Валентина Олександрівна

Соя Валентина Василівна

Четверик Ольга Никифорівна

Циклова комісія економічних дисциплін

Поліщук Наталія Миколаївна - голова циклової комісії

Вільчинська Наталія Леонідівна

Мазуренко Світлана Василівна

Рибак Тетяна Андріївна

Мудрик Юлія Миколаївна

Баранова Віра Іванівна

Семчук Ірина Антонівна

Циклова комісія загальноосвітніх та комп’ютерних дисциплін

Гіркова Олена Василівна - голова циклової комісії

Астаніна Юлія Юріївна

Адамчук Наталія Борисівна

Гончаренко Тамара Юріївна

Мізяківська Леся Миколаївна

Паламарчук Світлана Іванівна

Сіра Наталія Валентинівна

Криницька Оксана Олександрівна

Циклова комісія іноземних мов

Кравчук Інна Юріївна -голова циклової комісії

Катрук Людмила Михайлівна

Петрина Юлія Олександрівна

Циклова комісія механічних спецдисциплін

Павленко Наталія Анатоліївна - голова циклової комісії

Бойчук В’ячеслав Миколайович

Будяк Руслан Володимирович

Головенько Яна Юріївна

Жученко Галина Андріївна

Бахчеван М.А.

Циклова комісія технологічних спецдисциплін

Тузова Світлана Дмитрівна - голова циклової комісії

Велічко Вікторія Андріївна

Вишневська Ірина Броніславівна

Главатчук Віта Анатоліївна

Казмірук Наталія Михайлівна

Крижак Лілія Миколаївна

Потерлевич Наталія Федорівна

Сидорчук Тетяна Павлівна

Соломон Алла Миколаївна

Блах Оксана Анатоліївна

Шуляк Ольга Олексіївна

Циклова комісія фізкультури та Захисту Вітчизни

Кашуба Михайло Михайлович - голова циклової комісії

Гончарук Григорій Олександрович

Горденко Аллла Петрівна

Галонза Олексій Миколайович

Ровінський Костянтин Броніславович

Чумак Ігор Олексійович

Циклова комісія юридичних дисциплін

Гайдайчук Наталія Петрівна – голова циклової комісії

Коваль Валерій Степанович

Жуковський Володимир Анатолійович

Морозова Ольга Миколаївна

Мрук Валентина Василівна

Рудзь Олена Станіславівна

Тальянчук Леся Сергіївна

Тітенко Інна Миколаївна

Чернюк Світлана Сергіївна

Шаповалова Ольга Григорівна