Циклові комісії

Циклова комісія гуманітарно-суспільних дисциплін

Kashipch GG

Каспіч Галина Георгіївна - голова циклової комісії

????????????????????????????????????

Богатчук Василь Зіновійович

Gusak I.M.

Гусак Ірина Михайлівна

Bits-I.

Биць Ірина Сергіївна

Karpyuk Natalia

Карплюк Наталія

Zaia L.S.

Заїка Людмила Семенівна

Lavrenchuk O.V.

Лавренчук Оксана Василівна

Melnik, T.A.

Мельник Тетяна Андріївна

Mykytyuk V.O.

Микитюк Валентина Олександрівна

Soya Valentina Vasylivna

Соя Валентина Василівна

Chetverik O.N.

Четверик Ольга Никифорівна

трачук юлія сергіївна

Трачук Юлія Сергіївна

Шевчук Наталія Анатоліївна

Шевчук Наталія Анатоліївна

Циклова комісія економічних дисциплін

Поліщук-Н.М.

Поліщук Наталія Миколаївна - голова циклової комісії

Vilchinskaya NL

Вільчинська Наталія Леонідівна

Mazurenko S.V.

Мазуренко Світлана Василівна

Melnik, T.A.

Рибак Тетяна Андріївна

Мудрик-Ю.М.

Мудрик Юлія Миколаївна

Baranova VI

Баранова Віра Іванівна

Семчук І.А.

Семчук Ірина Антонівна

Ratushniak Natalia Alexandrovna

Ратушняк Наталія Олександрівна

Циклова комісія загальноосвітніх та комп’ютерних дисциплін

Girkova O.V.

Гіркова Олена Василівна - голова циклової комісії

Astanin Yu.Yu.

Астаніна Юлія Юріївна

Adamchuk N.B.

Адамчук Наталія Борисівна

Goncharenko T.Yu.

Гончаренко Тамара Юріївна

Mizyakivska L.M.

Мізяківська Леся Миколаївна

Palamarchuk SI

Паламарчук Світлана Іванівна

Sira N.V.

Сіра Наталія Валентинівна

Krinitska O.O.

Криницька Оксана Олександрівна

Циклова комісія іноземних мов

Kravchuk I.Yu.

Кравчук Інна Юріївна -голова циклової комісії

Katruk_Ludmila

Катрук Людмила Михайлівна

Petrina Yu.O.

Петрина Юлія Олександрівна

Циклова комісія механічних спецдисциплін

Pavlenko N.A.

Павленко Наталія Анатоліївна - голова циклової комісії

Boychuk V.

Бойчук В’ячеслав Миколайович

Будяк Руслан Володимирович

Будяк Руслан Володимирович

Holovenko

Головенько Яна Юріївна

Zhuchenko G.A.

Жученко Галина Андріївна

Bakchevan Nikolai Anatolievich

Бахчеван Микола Анатолійович

Циклова комісія технологічних спецдисциплін

Tuzova S.D.

Тузова Світлана Дмитрівна

Velichko VA

Велічко Вікторія Андріївна

Vishnevskaya I.B.

Вишневська Ірина Броніславівна - голова циклової комісії

Главатчук-В.А.

Главатчук Віта Анатоліївна

Kazmiruk N.M.

Казмірук Наталія Михайлівна

Kryzhak L.M.

Крижак Лілія Миколаївна

Poterlevich N.F.

Потерлевич Наталія Федорівна

Sidorchuk, T.P.

Сидорчук Тетяна Павлівна

Solomon A.M.

Соломон Алла Миколаївна

Blakh Oksana Anatolievna

Блах Оксана Анатоліївна

Баранова-Юлія-Вікторівна

Баранова Юлія Вікторівна

Немировська Наталія Валеріївна -

Немеровська Наталія Валеріївна

Циклова комісія фізкультури та Захисту Вітчизни

Kashuba M.M.

Кашуба Михайло Михайлович - голова циклової комісії

Goncharuk G.O.

Гончарук Григорій Олександрович

Gordenko A.P.

Горденко Аллла Петрівна

Galonza O.M.

Галонза Олексій Миколайович

Ровінський-К.Б.

Ровінський Костянтин Броніславович

Циклова комісія юридичних дисциплін

Gaydayichuk N.P.

Гайдайчук Наталія Петрівна – голова циклової комісії

KOVAL V.S.

Коваль Валерій Степанович

Zhukovsky V.A.

Жуковський Володимир Анатолійович

Morozova Olga Nikolaevna

Морозова Ольга Миколаївна

Mruk Valentina Vasilivna

Мрук Валентина Василівна

Rudz Elena Stanislavovna

Рудзь Олена Станіславівна

????????????????????????????????????

Тальянчук Леся Сергіївна

Titenko Inna Nikolaevna

Тітенко Інна Миколаївна

Chernyuk Svetlana Sergeevna

Чернюк Світлана Сергіївна

Shapovalova Olga Grigorievna

Шаповалова Ольга Григорівна