Засідання профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету

 

                   

16 вересня 2019 року відбулося засідання профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Першим серед питань порядку денного був звіт про діяльність профкому працівників  коледжу. Зі звітом виступив голова профкому Василь Богатчук, який зазначив, що завдяки співпраці та взаєморозумінню з обласною організацією, адміністрацією Вінницького національного аграрного університету збережено стабільність організації, вдалося консолідувати сили для розв’язання спільних проблем.

Найбільше часу профком приділяє вивченню і поліпшенню умов праці, оздоровленню, наданню матеріальної і юридичної допомоги, поліпшенню настрою і оптимізму працівників.

Одноголосно члени профспілкового комітету діяльність профкому Первинної профспілкової організації працівників коледжу було визнано задовільною  та затверджено.

Питаннями сьогоднішнього засідання стали:

­        звіт ревізійної комісії за період з 2016 по 2019 р.р.;

­        вибори голови та заступника профкому;

­        вибори складу профкому;

­        вибори ревізійної комісії;

­        вибори делегатів на профспілкову конференцію Вінницького національного аграрного університету;

­        рекомендації щодо обрання голови працівників Вінницького національного аграрного університету.

Представники коледжу одноголосно підтримали обрати головою первинної профспілкової організації Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Василя Богатчука та проголосували за усі кандидатури складу профспілки коледжу.

В рамках порядку денного запропоновано рекомендувати головою профспілкової організації працівників Вінницького національного аграрного університету завідувача кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійної освіти, кандидата технічних наук, доцента Вінницького національного аграрного університету Олену Солону.

Олена Василівна передала вітання від керівництва університету президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура представникам профспілки коледжу. У своєму виступі голова профспілки університету зазначила, що робота первинної профспілкової організації працівників Вінницького національного аграрного університету орієнтована на гарантування зайнятості, максимальне забезпечення соціально-побутових та соціально-культурних потреб працівників та членів їхніх сімей.

На засідання був запрошений заступник голови Федерації профспілок Вінницької області, голова Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Пугачов. Сергій Георгійович звернув увагу на те, що Обком систематично проводить перевірки, дослідження стану оплати праці та інших соціальних питань в галузі і на цій основі впливає на їх позитивне вирішення.

За плідну роботу, активну життєву позицію у лавах профспілкової організації було відзначено грамотами та грошовою винагородою найкращих членів профспілки Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram