Засідання педагогічного ради Технологічно-промислового коледжу ВНАУ 3 грудня 2019 р.

   

Визначення статусу закладів фахової передвищої освіти в системі освіти – головна тема сьогодення для коледжів та технікумів України. Саме ця тема стала актуальною на засіданні педагогічного ради Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету 3 грудня 2019 р.

З питанням реформування системи освіти виступив директор коледжу Руслан Будяк, який звернув увагу присутніх на основних аспектах, які стосуються підвищення професійного рівня педагогічних працівників та здобуття випускниками коледжу кваліфікаційного рівня «фаховий молодший спеціаліст».

Про особливості вступної кампанії 2020 р. повідомила заступник директора з виробничої роботи, відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Шуляк, яка розповіла про усі відмінності та переваги майбутньої вступної кампанії.

Згідно порядку денного педагогічної ради виступила заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь, яка окреслила стан виховної роботи по формуванню особистості студентів та активізації діяльності студентського самоврядування студентів ТПК ВНАУ. Олена Станіславівна зазначила, що педагогічний колектив гордиться здобутками та успіхами студентів коледжу.

З важливою темою про адаптацію студентів першого курсу до освітнього процесу в коледжі, запобіганню булінгу в навчальному закладі виступила практичний психолог коледжу Ірина Гусак. яка зазначила, що лише спільним зусиллям батьків, викладачів, кураторів, адміністрації коледжу можна досягти успіхів у формуванні всебічнорозвиненої особистості. Ірина Михайлівна акцентувала увагу на розгляді етичного спектру викладача в системі «Викладач – студент» з метою налагодження психологічного клімату студентського колективу.

На завершення педагогічної ради вже стало традицією нагороджувати «кращих з кращих». Тому, Подяками та Грамотами були відзначені студенти та працівники коледжу.

 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram