21 лютого 2024 року у ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ» відбулося чергове засідання організаційно-методичної комісії, на якому було розглянуто ряд важливих питань. Визначили основні напрямки методичної роботи на ІІ семестр 2023-2024 н.р., шляхи удосконалення освітнього процесу, модернізації методичного забезпечення та інтенсифікації освітнього процесу на основі впровадження сучасних методів навчання, передових освітніх та новітніх інформаційних технологій. Учасники організаційно-методичної комісії розглянули питання розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти, підготовки до акредитації освітньо-професійних програм. Заступник директора з навчальної роботи Алла Горденко наголосила на важливості проведення профорієнтаційної діяльності, пошуку нових форм та методів організації профорієнтаційної роботи. Обговорили проведення Дня відкритих дверей в коледжі.
Усі учасники організаційно-методичної комісії Технологічно-промислового фахового коледжу ВНАУ взяли активну участь в її роботі та напрацювали ряд пропозицій, покликаних оптимізувати роботу коледжу.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img,w_750,h_422/https://tpk-vnau.org/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-21_15-45-59-856-750x422.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img,w_750,h_422/https://tpk-vnau.org/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-21_15-46-04-481-750x422.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img,w_400,h_533/https://tpk-vnau.org/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-21_15-46-05-092-400x533.jpg)