Заходи на посилення пожежної та техногенної безпеки ТПК ВНАУ

                                  

З метою посилення пожежної та техногенної безпеки, на виконання розпорядження Міністерства освіти і науки України «Щодо посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів, проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності», Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації «Про забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу», за ініціативи адміністрації коледжу 10 грудня 2019 року було проведено бесіду-інструктаж з запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та порядок дій при їх настанні для співробітників Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Директор коледжу Руслан Будяк зазначив, що належне дотримання правил безпеки збереже саме цінне, що є у людини – це її життя.

Інженер з охорони праці Іван Соломко окреслив ряд питань, які стосуються охорони праці, надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правил поведінки в разі виникнення аварій та надзвичайних ситуацій.

Начальник штабу цивільної охорони ТПК ВНАУ Володимир Крот ознайомив присутніх з Планом та Порядком евакуації студентів та працівників коледжу.

Для забезпечення життєдіяльності учасників освітнього процесу в коледжі з кожною академічною групою проводяться протипожежні інструктажі, інструктажі з питань техногенної безпеки та відпрацювання плану евакуації на випадок пожежі.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram