Зайняте I місце конкурсантки ІІІ етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу Т. Шевченка

Межа…Ідея…та Вівтар…

Переступити чи зробити?

Вважаєте, все – людський дар?!

Та що ж ми можемо змінити?….

Міркування, які цього річ стали цікавим завданням для конкурсантки ІІІ етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, студентки І курсу юридичного відділення Відокремленого структурного підрозділу «Технологічно – промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» Старовір Олени.

Студентка у своїй роботі міркувала над складним філософським питанням: що людина має право зробити заради ідеї? Де межа дозволеного? Що можна покласти на вівтар своїх переконань.

Оленко, читаючи твої роздуми над творчою роботою на тему «Іван Гонта в «Гайдамаках» Т. Г. Шевченка – справжній патріот, хоробрий козак, вправний воїн, вірний побратим» усі були вражені, як 15 річна дівчинка змогла відтворити життя Івана Гонти в майбутньому, зображуючи його людиною похилого віку та описати один день життя людини, наповненої складними обставинами та почуттями .

Пишаємось перемогою та зайнятим I місцем у конкурсі нашої студентки, вдячні за підтримку та підготовку в конкурсі голові циклової комісії гуманітарно – суспільних дисциплін ВСП ТПФК ВНАУ, викладачу вищої категорії, викладачу – методисту Галині Каспіч.

Бажаємо конкурсантці та її наставниці невичерпної наснаги, творчих злетів і перемог у майбутньому! Нехай ця перемога стане лише початком ще більших нових досягнень!

А ми, колектив коледжу, ще раз переконуємось, що в ВСП ТПФК ВНАУ – лише найкращі та найталановитіші студенти та педагоги!!!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram