З любов`ю до ТПК ВНАУ!!!

      

В чудове та неперевершене свято, в День Святого Валентина, поринули усі, хто став учасником сьогоднішнього дійства, яке відбулось в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету!

14 лютого 2020 року здійснились мрії не лише закоханих, але й усіх, хто загадав бажання.

«Дуже люблю готувати та мрію, щоб майбутня спеціальність приносила не лише задоволення мені, а й усім поціновувачам кондитерського мистецтва. Моя мета – стати «класним кондитером», витворами якого насолоджуватимуться усі люди! – зазначила випускниця Лука-Мелешківської школи Олександра, – вже вдруге я приходжу на День відкритих дверей до Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету і пересвідчуюсь, що тут завжди панує лише дружня атмосфера, наповнена натхненням, підтримкою та професіоналізмом. В виборі навчального закладу я визначилась остаточно і раджу зробити це усім, хто ще в цьому сумнівається!»

Сьогодні здійснювались мрії усіх, хто завітав до нас! Амурчик здійснював усі бажання про кохання, весела Тамада сприяла створенню нових закоханих пар, а усіх, хто мріяв стати майбутнім студентом коледжу – реєстрували, записували на підготовчі курси та знайомили з нашим навчальним закладом. Будемо сподіватись – мрії кожного здійсняться!

Яскраві фотозони, презентація спеціальностей, екскурсії, дегустації продукції наших студентів, презентація виробів відомого українського виробника екологічно-чистої та якісної молочної продукції «Villa Milk», відкриття новоствореної лабораторії м’яса та молока у ТПК ВНАУ не залишили сумніву у гостей нашого свята в тому, що наш коледж – дійсно той навчальний заклад, який дасть усі можливості для реалізації своїх сподівань та бажань.

Радо зустрів усіх гостей директор коледжу Руслан Будяк, який привітав присутніх з святом, побажавши,: «щоб стріли Богів кохання та науки завжди влучно потрапляли в ціль». Руслан Володимирович розповів про переваги навчання у коледжі, запросив абітурієнтів приєднатися до дружньої родини коледжу та побажав вдалої здачі випускних іспитів.

На свято завітало керівництво нашої дружньої родини Вінницького національного аграрного університету на чолі з ректором університету Віктором Мазуром та керівники підрозділів університету декан факультету Технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії Оксани Скоромної, завідувач науково-організаційного відділу науково-дослідної частини ВНАУ Наталія Телекало.

У вітальному слові Віктор Анатолійович відзначив високий рівень професіоналізму викладачів коледжу, розповів про матеріально-технічну базу коледжу та про злагодженість роботи колективу. Ректор університету зазначив, що дружня університетська родина на чолі з президентом університету Григорієм Калетніком завжди рада вітати майбутніх випускників коледжу у стінах університету, а також наголосив на беззаперечних перевагах навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.

Про особливості вступної кампанії 2020 року розповіла відповідальний секретар приймальної комісії коледжу, заступник директора з виробничої роботи Ольга Шуляк, а заступник директора з навчальної роботи Ірина Семчук запевнила про переваги навчання та підготовки до ЗНО у стінах коледжу.

Справжнє відчуття свята присутні відчули на святковому концерті, підготовленому талановитими студентами та випускниками коледжу. Гумор, пісні, танці, гарний настрій та освідчення в коханні стали родзинками сьогоднішнього свята, а кожен майбутній абітурієнт отримав подарунок від участі у безпрограшній лотереї.

День відкритих дверей у Технологічно-промисловому коледжі Внницького національного аграрного університету був насиченим, цікавим та незабутнім! Сподіваємось, що абітурієнти зроблять правильний вибір та приєднаються до нашої родини!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram