«З любов’ю до батьківської землі» – фестиваль єднання!

Батьківщина – це наша родина!

І плекаймо її в мирі та теплі

Ми вклоняємось величній Україні

І з любов’ю до батьківської землі!

«З любов’ю до батьківської землі» – фестиваль, який об’єднує талановиту молодь аграрних коледжів Вінницької області, ініційований президентом Вінницького національного аграрного університету Григорієм Калетніком. Саме на цьому фестивалі є можливість не лише показати свої таланти, а й довести, що аграрне студентство – та родина, яка зможе об’єднатись заради патріотизму, поваги та любові до своєї родини та країни.

Студенти Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету на високому рівні представили свою майстерність та таланти. Неперевершена «Подільська полька» у виконанні народного ансамблю танцю «Ровесник» під керівництвом заслуженого працівника культури України Василя Бондарчука стала окрасою фестивалю та зайняла перше місце. Пісня «Я піду в далекі гори» у виконанні Тетяни Кравченко заворожила слухачів майстернісю виконання та глибиною душі українського народу та отримала диплом другого ступеня у конкурсі серед талановитих викладачів. Також було відзначено дипломом другого ступеня студентку юридичного відділення Катерину Бендас з піснею «Перлина Україна». Милозвучністю співу глядачів вразили пісні у виконанні вокального ансамблю «Юність».

В рамках проведення фестивалю відбувся традиційний конкурс «Студент року». Студентка другого курсу юридичного відділення Юлія Мурашко гідно пройшла усі конкурсні випробування та на високому рівні представила наш навчальний заклад. Цікаві зустрічі, екскурсії, , концертна, шоу програми, гала-концерт та святкова дискотека залишили приємні враження у кожного учасника фестивалю. Всіх конкурсантів об’єднало бажання своєю творчістю нести красу, добро та любов до рідного краю.
Колектив коледжу щиро дякує дружній родині Вінницького національного аграрного університету на чолі з засновником фестивалю, президентом Григорієм Калетніком, ректору університету Віктору Мазуру, проректору з виховної роботи та гуманітарної політики Любов Спірідоновій, директору центру культури та дозвілля університету Дар`ї Погребняк за незабутні враження, теплу атмосферу свята, неоціненний внесок у розвиток творчого потенціалу студентської молоді, за турботу та батьківську любов!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram