З Днем знань та Посвятою у студенти Технологічно-промислового коледжі Вінницького національного аграрного університету!

Вітаємо з Днем знань та Посвятою у студенти Технологічно-промислового коледжі Вінницького національного аграрного університету!

Сьогодні яскраве, насичене емоційністю і хвилюючою атмосферою свято. Особливим цей день є для студентів першокурсників. Вони перегорнули важливу сторінку в літописі своєї біографії і з трепетом та радістю чекають освоєння нових, ще незвіданих горизонтів у науках. Для підкорення нових вершин наші першокурсники обрали Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету.

                                                                                       

Нашу дружню студентську родину коледжу поповнило майже 300 студентів. Урочисте зібрання з нагоди свята відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав студентів, батьків, викладачів та присутніх гостей зі святом, побажавши здоров’я, наснаги, творчих злетів під мирним небом нашої Батьківщини.

Руслан Володимирович від імені всього студентсько-педагогічного колективу коледжу подякував керівництву Вінницького національного аграрного університету на чолі з президентом Григорієм Калетніком та ректором Віктором Мазуром за підтримку в розвитку матеріально-технічної бази коледжу. «Саме завдячуючи Григорію Миколайовичу, Віктору Анатолійовичу та колективу університету, наш навчальний заклад став одним з найкращих осередків освіти на теренах нашої області. Комфортне навчання та проживання наших студентів – запорука успіху освітнього процесу. Створюючи всі умови для навчання, болючим для нас були умови проживання наших студентів в гуртожитку. Та, ця проблема була вирішена, завдячуючи керівництву Вінницького національного аграрного університету, яке допомогло в ремонті покрівлі даху гуртожитку», – зазначив Руслан Володимирович.

                              

Привітав зі святом Дня знань та Посвятою у студенти президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік. Григорій Миколайович побажав першокурсникам лише перемог на обраному шляху та акцентував увагу на вдалому виборі студентами навчального закладу, який характеризується високим рівнем підготовки фахівців та конкурентоспроможністю на ринку праці, а беззаперечна перевага коледжу – продовження навчання випускників навчального закладу в Вінницькому національному аграрному університеті за скороченим терміном навчання.

Григорій Миколайович звернув увагу на стрімкий та результативний розвиток навчального закладу і, підтримуючи шлях модернізації коледжу, подарував мультимедійну техніку. Президент університету відзначив грамотами найкращих викладачів та студентів навчального закладу.

З вітальним словом виступила заступник директора з виробничого навчання, координатор проекту студент – роботодавець Ольга Шуляк, яка передала грамоти та подяки від підприємств області, України та Європи студентам, які виявили професіоналізм та старанність під час проходження виробничої практики на підприємствах.

В ході свята було представлено усім присутнім кураторів першого курсу, які будуть супроводжувати студентів протягом усього терміну навчання.
Прикрасою свята став народний ансамбль «Ровесник», без якого не відбувається жодна урочиста подія в навчальному закладі.

                                                                                                                          

На завершення дійства з побажаннями миру, злагоди та Божого благословення до гостей звернувся отець Сергій та освятив усіх присутніх.

Пролунав перший дзвінок, який запросив студентів переступити поріг Технологічно-промислового коледжу Вінницього тнаціонального аграрного університету для освоєння нових знань та умінь, а батьків на перші батьківські збори.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram