Випуск студентів технологічного і бухгалтерсько-механічного відділень!

Сьогодні, 27 червня 2019 року у дружній родині Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету день, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність, день-підсумок – випуск студентів технологічного і бухгалтерсько-механічного відділень.

Роки промайнули непомітно і от, на святковій сцені актової зали колишні студенти – сьогоднішні випускники. Молоді, цілеспрямовані, освічені, виховані – результат невтомної праці педагогічного колективу, батьків, наставників.

Урочистості з нагоди вручення дипломів розпочав вітальним словом директор коледжу Руслан Будяк, побажавши випускникам здійснення планів і реалізації задумів. Він відзначив, що випускники  ТПК ВНАУ, гордість педагогічного колективу, гідно займуть своє місце в суспільстві, адже знання, отримані в коледжі, відкривають для них  багато можливостей.

                       

                                                                      

Урочистості з нагоди вручення дипломів відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який побажав випускникам здійснення планів і реалізації задумів. Він відзначив, що випускники коледжу – гордість педагогічного колективу, гідно займуть своє місце в суспільстві, адже знання, отримані тут, відкривають для них багато можливостей.

Під бурхливі оплески вони отримували дипломи молодшого спеціаліста та почесні грамоти.

На святі були присутні представники Вінницького національного аграрного університету: т.в.о. декана інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету Володимир Матвійчук, завідувач кафедри економіки факультету економіки та підприємництва Наталія Прямухіна, доцент кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки факультету обліку та аудиту Яна Іщенко. Запрошені передали вітання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка, ректора університету Віктора Мазура, відзначили високий рівень знань та вмінь випускників та запросили сьогоднішніх випускників влитися в дружню родину Вінницького національного аграрного університету, вручивши випускникам рекомендаційні листи до вступу в університет.

Про незабутні студентські роки , найяскравіший, найдрайвовіший період, де якнайповніше є можливість відкрити та розвити свої здібності, ділилися з гостями наші випускники. Про дотепні цікавинки студентського життя, кумедні та нестандартні ситуації розповіли старости груп Анна Журавель, Сула Євген, Оксана Музика та Діана Харковлюк. Випускники коледжу Павло Ремінний, Павло Довбуш та Олександр Гончаров подарували присутнім чудову музичну композицію. Вкотре порадував усіх виступ народного ансамблю танцю «Ровесник» під керівництвом Заслуженого працівника України Василя Бондарчука, учасниками якого є сьогоднішні випускники.

«І не треба плакать на дорогу,

Треба заспівати нам і все.

Хай про день цей теплий, добрий спогад

Кожен з нас у серці пронесе.», – на такій трішки сумній, але оптимістичній ноті завершилося сьогоднішнє свято.

В добрий час, дорогі випускники!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram