Всі ми родом з дитинства!

Всі ми родом з дитинства. Адже це незабутня пора мрій, переживань, позитивних емоцій та безтурботності. В чарівний світ дитинства поринули сьогодні і студенти Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету на святі до Дня захисту дітей, яке підготували студенти юридичного відділення 613-А та 611-А разом з кураторами Тамарою Гончаренко та Наталією Гайдайчук.

В вестибюлі коледжу на весь дружній колектив коледжу очікувало «Дерево побажань», де кожен охочий мав змогу долучитись до акції «Нехай здійсняться усі мрії», підписавши кожну долоньку своїм побажанням.

Свято відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який побажав дитинства у душі, безпосередності, відкритості та якнайдовше залишаться всім дітьми.

Аби по-справжньому відчути радість дитинства, організатори свята підготували конкурси: заїзд на велосипедах, самокатах та стрибки на скакалках. Учасники продемонстрували швидкість, кмітливість та координацію, а переможці конкурсів отримали солодкі подарунки.

Порадувала всіх пісенним виконанням вокального номеру студентка першого курсу юридичного відділення Анастасія Колісник, а запальний  ритмічний хіп-хоп  у виконанні Недогадової Марії додав святу запалу та позитиву.

Групи позмагалися між собою у конкурсі малюнків на асфальті на тему: «Всі ми родом з дитинства». Розмаїття різнокольорових композицій вразила представників журі, яким важко було визначитись з найкращими композиціями, адже кожен малюнок, виконаний на майданчику перед коледжем, був неповторний, оригінальний та креативний. Серед учасників визначили переможців: перше місце розділили між собою студенти 511-А (куратор Наталія Адамчук) та 611-Б групи (куратор Наталія Сіра); друге місце – 611-А (куратор Наталія Гайдайчук) та 613-А групи (куратор Тамара Гончаренко); третє місце -311 група (Куратор – Світлана Тузова).

Приємно і радісно було дивитися на усміхнені юнацькі обличчя, на те, з яким ентузіазмом вони всі разом стали до виконання танцювального флеш-мобу в завершенні свята.

Кожен з присутніх свята впевнився: дитинство – це не тільки пора безтурботності, а ще й пора реалізації своїх здібностей та можливостей. А в нашому Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету коледжі є всі можливості для їх здійснення.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram