Всеукраїнський захід “Народні звичаї та традиції Великодня”

2 травня 2024 р. студенти ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» технологічного відділення, 313 групи під керівництвом завідувача навчально-виробничою практикою Тузової Світлани Дмитрівни долучились до обміну народними звичаями та традиціями Великодня, який ініційований НМЦ вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти та науки України.

Традиційно, готуючи фахівців харчової та переробної промисловості ВСП ТПФК ВНАУ забезпечує найкращі умови для розвитку та розкриття творчого потенціалу молодих людей, які планують стати успішними технологами, механіками, юристами та бухгалтерами, які як ніколи сьогодні потрібні нашій державі.

Напередодні Великодня в коледжі стало традицією випікання святкової Паски. Саме особливості великодньої випічки на Вінниччині продемонстрували студенти коледжу, таким чином ще раз підтверджуючи багату історію та традиції, велику культурну спадщину та ідентичність нашого народу.

З прийдешнім святом всіх! Хай серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, духмяна паска, писанки принесуть у наші оселі мир, злагоду, світлу радість!

Тузова С.Д (1)
Тузова С.Д (3)
Тузова С.Д (2)
Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram