Вітаємо випускників-технологів 2020 року!

                                                                    

Бурхливими оплесками сьогодні, 6 лютого 2020 року зустрічав зал випускників-технологів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Студенти груп 114 (куратор Оксана Блах) та 214 (куратор Тетяна Сидорчук) отримали дипломи та стали на стежку дорослого життя.

На святі були присутні Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік, завідувач кафедри ветеринарії, гігієни та розведення тварин ВНАУ Галина Льотка, адміністрація та педагогічний колектив ТПК ВНАУ, батьки та друзі сьогоднішніх випускників.

Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

До «озброєних знаннями випускників» звернувся Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік, який зазначив, що завдячуючи наполегливій праці педагогічного колективу коледжу вони стали висококваліфікованими, всебічно-розвиненими спеціалістами, яких радо зустріне Вінницький національний аграрний університет та буде продовжувати працю у напрямку становлення конкурентоспроможного фахівця на ринку праці. Григорій Миколайович зауважив, що випускники ТПК ВНАУ, а в подальшому – випускники ВНАУ – генератори змін харчової та переробної промисловості за якими – майбутнє нашої славетної держави.

Привітала усіх випускників завідувач технологічного відділення Валентина Соя та побажала випускникам, щоб їхні сьогоднішні мрії завтра стали частиною їхнього життя.

Теплими словами та духмяним короваєм – символом достатку та добробуту випускників привітали батьки.

Випускники подякували усім педагогам за турботу та знання, які вони передавали протягом навчання. Теплі та щирі слова, неочікувані сюрпризи сьогодні випускники подарували своїм найближчим людям в коледжі – своїм кураторам: Оксані Блах та Тетяні Сидорчук.

По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми, після якої їм було вручено рекомендаційні листи для зарахування до університету.

«В добру путь! Щасливої дороги» звучало сьогодні саме для них. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Віримо, що попереду на них чекають великі перемоги і світле майбуття!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram