Вітаємо випускників юридичного відділення зі святом!

3 липня 2019 року Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбувся черговий випуск молодших фахівців зі спеціальності «Правознавство».

Ось і настав цей день – день прощання із коледжем. Сьогодні вони, як журавлі, відлітають від нас у вирій життя. Позаду  – батьківський поріг, протоптана стежка до порогу рідного коледжу. Попереду – незвідана даль. Але найголовніше – знайти себе, своє місце в житті, вирости й вижити, бути завжди людиною.

Урочисте зібрання відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який привітав випускників від адміністрації навчального закладу з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

                                             

На свято завітала завідувач кафедри права факультету менеджменту та права Вінницького національного аграрного університету, доцент, кандидат юридичних наук Наталя Опольська, яка тепло привітала випускників, їхніх батьків та педагогічний колектив від себе особисто та від керівництва Вінницького національного аграрного університету – президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура. Наталя Михайлівна відзначила високий рівень підготовки наших випускників, що є результатом плідної праці науково-педагогічного колективу коледжу. Святковий наказ про випуск зачитала завідувач юридичного відділення Ольга Шаповалова та передала найкращі побажання нашим випускникам. Директор коледжу Руслан Будяк разом з Наталією Опольською вручив випускникам дипломи та рекомендаційні листи до вступу у Вінницький національний аграрний університет.

Родзинкою та приємною несподіванкою сьогоднішнього свята стало те, що двоє випускниць отримали сьогодні в коледжі не лише диплом, грамоту та рекомендаційний лист, а ще пропозицію руки та серця.

Куратори випускних груп Алла Горденко, Галина Каспіч та Валерій Коваль тепло привітали своїх вихованців з святом. Зі словами подяки від батьків виступила мама випускника Олександра Гончарова Оксана Василівна, яка подякувала всьому педагогічному колективу за знання, вміння, підтримку та любов до їх дітей.

По завершенню урочистої частини випускники та гості стали свідками яскравої концертної програми. Цей день закарбується в історії коледжу та серцях випускників. Віримо, що попереду на них чекають великі перемоги і світле майбуття!

Щиро вітаємо випускників та бажаємо їм щасливої долі, добра, благополуччя, віри у світле майбутнє і натхнення на професійні звершення.

В добру путь, дорогі випускники. Хай вам щастить!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram