Вітаємо нове поповнення дружньої студентської родини ТПК ВНАУ!

Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя, допомагає влитись у студентсько-педагогічний колектив. Сьогодні, 17 жовтня 2019 року і у нашому коледжі відбулася довгоочікувана і урочиста подія, сповнена радістю та хвилюванням – «Посвята в професію» студентів Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Цього року в дружню студентську родину коледжу влилося 220 першокурсників – майбутніх головних бухгалтерів, головних інженерів, провідних технологів, директорів фірм, заводів, керівників банків, суддів, прокурорів, а, можливо, й президентів. За традицією осінніми днями відзначають свої професійні свята представники всіх спеціальностей нашого коледжу – юристи, харчовики та бухгалтера. Тому не випадково саме сьогодні студентів-першокурсників приймають у професію їх старші друзі.

Студенти 8 груп першого курсу на чолі із своїми кураторами проголосили клятву старанно навчатися та брати активну участь у громадському житті коледжу. Студентів-першокурсників привітав щирими словами та мудрими настановами директор коледжу Руслан Будяк, який передав найкращі вітання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка  та ректора Віктора Мазура та побажав першокурсникам невпинної жаги до знань та зазначив правильність вибору навчального закладу, високий рівень підготовки фахівців та їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Варто зазначити, що Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету вже майже століття є кузнею молодих кадрів. За ці роки по завершенню навчання в коледжі та за скороченим терміном навчання Вінницького національного аграрного університету, було підготовлено багато високопрофесійних спеціалістів, які працюють у різних сферах юриспруденції, на підприємствах харчової та переробної промисловості, державних установах та організаціях.

Урочиста посвята закінчилася святковим концертом, на якому виступали як випускники так і першокурсники. Також студенти – випускники давали дружні поради, як вдало здати сесію та гарно провести незабутні студентські роки.

Ось і стали наші першокурсники повноправними членами великої студентської родини. Бажаємо кожному стати професіоналом своєї справи. Створюйте нові технології, будьте творцями найсучаснішої техніки ХХІ століття, розвивайте український бізнес та економіку, зміцнюйте законність в державі, але найголовніше – завжди залишайтесь чесними, добрими та порядними людьми.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram