Відкрите практичне заняття на тему: «Обчислення заробітної плати робітникам за відрядною і погодинною формою оплати праці»

                             

24 жовтня 2019 року викладачем економічних дисциплін Наталією Вільчинською було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Економіка підприємства» на тему: «Обчислення заробітної плати робітникам за відрядною і погодинною формою оплати праці» у групі 113 технологічного відділення Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Мета проведення заняття – закріплення практичних навичок у студентів з питань економіки підприємства на підприємствах харчової промисловості та формування навичок розрахунку заробітної плати працівникам підприємства за різними її видами та системами.

На занятті було вдало поєднано різні форми і методи роботи, зокрема усні відповіді студентів, самостійна і групова робота, інтерактивні технології. Цікава мультимедійна презентація продемонструвала сучасний соціально – економічний стан країни, в розрізі теми заняття.

Студенти злагоджено працювали у групах, нараховували заробітну плату працівникам цеху за різними видами та системами. Відкрите заняття викликало у студентів позитивний емоційний настрій та відчуття продуктивної роботи в групах.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram