17.10.2023 року в Технологічно-промисловому фаховому коледжі Вінницького національного аграрного університету було проведено викладачем механічних спецдисциплін, Галиною Жученко, відкрите лекційне заняття з дисципліни: «Процеси і апарати харчових виробництв» в групі 213 технологічного відділення спеціальності 181 Харчові технології.
Студенти вивчали «Сорбційні процеси», які є основою багатьох фізико-хімічних процесів харчових виробництв.
Сорбційні процеси застосовують для запобігання появи небажаних присмаків та запахів у продуктах харчування, у процесах очищення у лікеро-горілчаному та цукровому виробництвах, при рафінуванні олій, а також для консервування та подовження терміну зберігання харчової продукції.
Для кращого засвоєння матеріалу викладач використовував електронні ресурси та вдало поєднував традиційні та інтерактивні методи навчання у формі «ток-шоу», «дослідницької роботи», «відео бліцопитування». Така форма взаємодії дала можливість студентам проявити свої інтелектуальні здібності та інтерес до навчального матеріалу.
![жученко (3) жученко (3)](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img,w_400,h_300/https://tpk-vnau.org/wp-content/uploads/2023/10/zhuchenko-3-400x300.jpg)
![жученко (2) жученко (2)](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img,w_400,h_300/https://tpk-vnau.org/wp-content/uploads/2023/10/zhuchenko-2-400x300.jpg)
![жученко (1) жученко (1)](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img,w_400,h_300/https://tpk-vnau.org/wp-content/uploads/2023/10/zhuchenko-1-400x300.jpg)