Відкрита лекція на тему: “Контроль виробництва м’ясних баночних консервів”

                                                 

3 грудня 2019 року викладач технологічних спецдисциплін Наталія Казмірук провела відкриту лекцію на тему: “Контроль виробництва м’ясних баночних консервів” в межах викладання дисципліни “Технохімічний контроль виробництва” для студентів третього курсу спеціальності “Зберігання, консервування та переробка м’яса”.

Заняття було проведено на високому науково-методичному рівні з використанням найсучасніших інформаційних та інноваційних технологій.

Лекція мала пізнавальне значення й практичну спрямованість, прослідковувався зв’язок теоретичного і практичного матеріалу. Постійно відбувався зв’язок із попереднім матеріалом та суміжними дисциплінами, тобто постійно відбувалася активізація опорних знань, формування нових. Доречною й ефективною також була інтерактивна мультимедійна презентація основних питань лекції, що демонструвалася з допомогою мультимедійного проектора.

Студенти протягом заняття зосереджено працювали над проблемними питаннями, Наталія Михайлівна роз’яснювала їх, таким чином, був постійний зв’язок студентів і викладача. Якість педагогічного спілкування, а саме культура мовлення, жестикуляція, міміка й емоційність досить добре працювали на аудиторію, сприяли засвоєнню і розумінню матеріалу лекції.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram