Відкритий виховний захід психологічної служби та студентського колективу

Насильство у родині – негідний приклад для дитини!

Психологічна служба ВСП  ТПФК  ВНАУ долучилась до

Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

                                  

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження.

Прикро, що люди звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже його прояви  порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли, насильство чиниться поруч із нами, ми – повинні зупинити його.

Саме тому, щорічно Психологічною службою та студентським колективом з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, ми  підтримуємо  акцію “16 днів проти насильства”.

Психологічна служба ВСП ТПФК ВНАУ активізувала свої зусилля заради об’єднуючої мети – збільшити розуміння, обізнаність, застерегти людей від  можливих проблем та створили  соціальний простір для звернень потребуючих.

Через пандемію, ситуація погіршилася не тільки у світі, вона погіршилася і в Україні, і ми дійсно бачимо зростання рівня домашнього насильства. Так, Ковід-19 безжалісно змінив життя людей. З’явилися додаткові фактори, які провокують домашнє насильство: вимушене перебування вдома, ізоляція, втрата доходів, роботи, соціальних контактів, все це збільшує стрес і напругу в родинах.

Багатьом людям здається, що найчастіше саме насильство відбувається в сім’ях, які зловживають алкоголем, вживають наркотики, і що жертвами домашнього насильства стають неосвічені люди, але це зовсім не так, домашнє насильство вчиняється незалежно від соціального статусу родини, релігійних переконань і навіть етнічного походження.

Тому, основними завданнями акції у ВСП ТПФК ВНАУ стало:

  • привернення уваги до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • проведення інформаційних тематичних заходів для підвищення рівня обізнаності студентства з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми;
  • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

 

Студенти ВСП ТПФК ВНАУ активно долучились і до но-лайн конкурсу малюнків, згідно тематики. Кожна група коледжу творчо підійшла до роботи. А переможцями цього конкурсу стали студенти:

  • 1 місце – студенти юридичного відділення 614-Б групи
  • 2 місце – студенти технологічного відділення 212 групи
  • 3 місце – студенти бухгалтерсько-механічного відділення 512 груп

Вітаємо переможців!

 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram