Відбулися збори мешканців гуртожитку!

Комфорт і затишок у рідній оселі – це основа гармонійного розвитку людини. У цьому переконані студенти та адміністрація Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. За довгу історію нашого навчального закладу для сотень студентів гуртожиток коледжу перетворився на другий дім, куди завжди хочеться повертатися після важкого навчального дня, де можна і відпочити, і провести час з друзями, і наполегливо працювати над собою та здобувати нові знання.

Тому, сьогодні, 26 листопада 2019 року тема комфорту стала головною на зборах мешканців гуртожитку. Заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь звернула увагу студентів на необхідності бережного ставлення до майна коледжу, неухильного дотримання правил внутрішнього розпорядку, правилах гігієни та техніки безпеки мешканцями гуртожитку. Ці вимоги підпорядковані єдиній меті – збереження життя та здоров’я студентів.

В ході бесіди із студентами директором коледжу Русланом Будяком було наголошено на тих зусиллях, які докладає адміністрація та обсягах робіт, які було виконано у гуртожитку задля забезпечення комфортного проживання та навчання студентів. Директор звернув увагу на масштаби ремонтних робіт, які були раніше «заморожені» та відновлюються з максимальними темпами, завдячуючи підтримці колективу Вінницького національного аграрного університету на чолі з президентом університету Григорієм Калетніком, ректором Віктором Мазуром та батківським комітетом коледжу.

Капітальний ремонт покрівлі, заміна вікон, системи водо, теплопостачання та енергозбереження стали тими визначними пріоритетами комфорту, які необхідні нашим мешканцям гуртожитку для того, щоб їм по-домашньому почувалось в стінах «рідної» домівки.

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Олег Пухальський нагадав мешканцям гуртожитку правила протипожежної безпеки та правила користування

електроприладами. Присутніх було поінформовано про заборону використання електронагрівальних приладів у житлових приміщеннях студентського гуртожитку та наслідки їх використання.

Студенти отримали відповіді на свої запитання, які виникали у ході спілкування з адміністрацією коледжу. Всі слушні прохання та пропозиції студентів будуть почуті адміністрацією, але і самим студентам необхідно активізувати свою роботу та докладати максимум зусиль задля збереження матеріальних цінностей та зміцнення матеріальної бази гуртожитку, адже це їхній дім на всі роки навчання.

                                                                             

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram