Урочисте засідання педагогічних працівників та трудового колективу коледжу!

«Кінець року – це пора підведення підсумків, досягнень та всієї роботи. Але це – не фініш, це – старт для нових планів та перспектив. Це відкриття нових горизонтів для кожного з нас, для наших родин, для нашої держави, для нашого ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету»», – саме з таких слів директора коледжу Руслана Будяка розпочались новорічні вітання колективу.

«Кожен з нас – творець історії та майбуття нашого навчального закладу. Завдячуючи педагогічному колективу, тим, хто стояв на витоках становлення М`ясо-молочного технікуму, групі авторів та професіоналів своєї справи ця історія закарбується на золотих сторінках Літопису, який буде виданий до ювілейної річниці нашого коледжу».

Руслан Володимирович зазначив, що рік, який відходить в історію, був важким для людства, бурхливим і багатим на події, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Директор подякував кожному представнику колективу за плідний внесок та активну участь у розвиток та процвітання нашого навчального закладу. «Перевтіленню коледжу в сучасний заклад освіти з новітнім матеріально – технічним, інноваційним середовищем, –  зауважив директор, – сприяв весь трудовий колектив коледжу, спонсорська і батьківська допомога та суттєва допомога й підтримка Вінницького національного аграрного університету».

Руслан Володимирович передав вітання з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим та найкращі побажання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка та ректора університету Віктора Мазура.

Директор привітав ювілярів, які щохвилини, щодня та не один рік віддають свої знання, вміння та віру у роботу з студентами.

Приємним для всього колективу стало те, що у скарбничці здобутків у науково – педагогічній, грантовій, спортивній, творчій роботі коледжу під Новий рік стало ще два вагомих звершення – це отримання наукового ступеня Кандидат педагогічних наук викладачами коледжу Галиною Каспіч та Галиною Шаталюк.

Руслан Володимирович побажав усім щастя, успіхів у здійсненні задумів,  міцного здоров’я на довгі роки.

Вокально-танцювальні вітання народного ансамблю танцю «Ровесник», вокалістів коледжу та майбутніх абітурієнтів стали прикрасою та родзинкою сьогоднішнього свята.

Рік закінчується, та свята лише розпочинаються. Бажаємо усім радості, затишку та добробуту, а наступаючий рік нехай стане для нашої держави роком миру, спокою, злагоди, процвітання та впевненості у майбутньому!  Вітаємо з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

      

            

 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram