Урочиста педогогічна рада!

Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету був переповнений атмосферою свята. Студенти вітали своїх наставників, висловлювали сердечну вдячність за працю та бажали міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму.

Приємним подарунком було вітання від ради студентського самоврядування, які підготували музичний відеосюрприз.

Святкову педагогічну раду розпочав директор коледжу Руслан Будяк, який передав вітання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура та побажання міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії, нових професійних досягнень у справі навчання і виховання молодого покоління – найбільшого багатства нашої країни, її надії та майбутнього.

Руслан Володимирович відзначив подяками та грамотами педагогів, подякував колегам за віддану та сумлінну працю, внесок у розвиток навчального закладу, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло, які кожен педагог щедро віддає нашій молоді.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram