Участь у четвертій конференції для викладачів ЗВО та пpедставників бізнесу “Uni-Biz Bridge”

В рамках модернізації освіти протягом останніх десятиліть одним з найважливіших напрямків діяльності вищих навчальних закладів стало формування ефективних моделей взаємодії освіти та бізнес-спільнотою. Партнерство бізнесу та навчального закладу сьогодні є важливим для становлення конкурентоспроможного спеціаліста.

Саме з метою налагодження зв’язку між коледжем та представниками бізнесу, сьогодні, 15 лютого заступник директора з виробничої роботи Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Ольга Шуляк та завідувач навчальною практикою Світлана Тузова стали учасниками четвертої конференції для викладачів ЗВО та пpедставників бізнесу “Uni-Biz Bridge”, організоване компанією «UGEN», в програмі якої стали дискусійні панелі “Школи, курси та стажування в компаніях та їхній вплив на академічну освіту”, “Проблеми взаємодії роботодавця та університету” та круглі столи.

Представники нашого навчального закладу налагодили співпрацю з компаніями Coca-Cola, Райффайзен банк Аваль, Альфа-банк. Сподіваємось, така співпраця стане ще одним дієвим кроком та рушієм позитивних змін в освіті та буде ключовим напрямом розвитку країни.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram