Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

10 листопада 2020 року у Відокремленому структурному підрозділі «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» до Міжнародного дня бухгалтера відбулася Посвята у професію студентів-бухгалтерів нового набору.  Захід, ініційований та організований викладачами циклової комісії економічних дисциплін, проводився онлайн. З вітальним словом до студентів 511 групи (куратор Оксана Лавренчук) та 521 групи (куратор Марина Абрамович) звернулися завідувачка бухгалтерсько-механічного відділення Галина Жученко, голова циклової комісії економічних дисциплін Наталія Поліщук, куратори груп, які побажали майбутнім бухгалтерам сумлінно навчатися, бути впевненими у власних силах та стати гідними представниками великої родини бухгалтерів. Студентам було презентовано історію виникнення та символіку професії, її актуальність на ринку праці. Особливий інтерес у майбутніх бухгалтерів викликала вікторина на знання основ бухгалтерського обліку в повсякденному житті.

                                                                                        

Цього ж дня   в рамках тижня циклової комісії економічних дисциплін, відбувся студентський конкурс торговельної реклами з дисципліни «Маркетинг» серед студентів – старшокурсників бухгалтерсько-механічного відділення, якій організувала викладач економічних дисциплін Наталія Вільчинська. Презентували та захищали свої творчі роботи студенти 513 А та 513 Б груп. Вони продемонстрували свої творчі здібності та вміння генерувати оригінальні рішення з питань реклами. Під час презентацій реклами тривало жваве обговорення рекламної продукції. Викладач відзначила важливість проведення online конкурсів серед студентів.

За рішенням конкурсної комісії місця розподіли наступним чином:

1 Хіжина Ірина, Гаюк Марина,

2 Сінько Тетяна, Сисоєва Вікторія,

3.Марчук Юлія, Пантелей Наталія.

Вітаємо переможців!

11 листопада 2020 року відбулась онлайн-вікторина  між командами «Бухгалтер» (Ковальський Дмитро, Корсак Анастасія, Подолянюк Юлія, Патлатюк Даша) та «Аудитор» (Каплична Вероніка, Шевчук Анастасія, Машталяр Наталія, Маціпура Олена) 512 групи бухгалтерсько-механічного відділення під назвою «Перші кроки в професію», яку підготувала і провела голова циклової комісії, викладач економічних дисциплін Наталія Поліщук.

                                                                                                               

Команди давали відповіді на питання з дисципліни «Бухгалтерський облік». Студенти продемонстрували надзвичайно високий рівень знань, згуртованість, креативність, злагоджену командну гру і прогнозовано гарний результат: з рахунком 24: 24 перемогла дружба.

Естафету проведення заходів до тижня циклової комісії економічних дисциплін прийняла Абрамович Марина Вікторівна.

Студенти 521 групи, спеціальності “Облік і оподаткування” підготували свої презентації, у яких  власні підприємницькі ідеї імплементували у  чітко розроблені та економічно обґрунтовані бізнес-плани.

Під час відкритого заняття відбулася презентація робіт у формі імітаційно-рольової гри: де “інвестори” після презентації та обговорення,  голосували за уподобаний проєкт. Час диктує нові умови, тому максимально старалися втілити свої ідеї у можливості дистанційного навчання

В результаті перемогу виборола Алексанрова Марія з бізнес- ідеєю відкриття атмосферної  кав’ярні у людному Торгівельно-розважальному центрі .

12 листопада,  продовжуючи тиждень циклової комісії економічних дисциплін, який за традицією проходить в стінах Відокремленого структурного підрозділу “Технологічно-промислового фахового коледжу ВНАУ” в осінній час, відбулася відкрита пара у вигляді Інтелектуальної гри на тему “Професійна етика для бухгалтера-професіонала”.

Студенти 512-групи бухгалтерсько-механічного відділення показали високий рівень підготовки з дисципліни, згуртованість, кмітливість , а також вміння працювати в команді навіть у онлайн – режимі в період дистанційного навчання.

                                                                                                      

В результаті гри перемогу отримала дружба, адже обидві команди показали гарний результат.

Вітаємо  команди з перемогою, а також бажаємо всім  студентам  подальших звершень і стати справжніми професіоналами своєї справи.

В п’ятницю 13 листопада 2020 року, студенти групи 512 бухгалтерсько-механічного відділення ВСП ТПФК ВНАУ Аннагелдієв Михайло, Борачук Майя, Подолянюк Юлія, Шевчук Анастасія  підготували і провели онлайн відкриту виховну годину на тему: «Толерантність людини ― найважливіша умова миру і злагоди в сім’ї, колективі, суспільстві. Молодь  у сучасному суспільстві. Субкультури» , присвячену Міжнародному дню толерантності, який святкують 16 листопада.

         Керівник цього проєкту та куратор 512 групи – Світлана Мазуренко. Серед запрошених гостей була Ірина Гусак (практичний психолог коледжу). Пані Ірина поспілкувалась з студентами про основні аспекти теми, розповіла цікаву притчу та надала ряд корисних порад щодо толерантної поведінки. А ще студенти ознайомились з основними видами молодіжних субкультур та пройшли тест на толерантність. І, як показав результат, наші діти найвихованіші, найтолерантніші і , взагалі, найкращі!

Ось і добіг до завершення тиждень циклової комісії економічних дисциплін. Щодня ми були свідками і учасниками змагань, конкурсів, вікторин. Дуже приємно спостерігати за студентами, що проходять своє становлення як спеціалісти. Вони відповідальні, розумні, кмітливі, згуртовані, толерантні та виховані.

Наші діти – це невичерпне джерело нових ідей, енергії та позитива! Головна роль в організації тижня належала викладачам, але без участі і допомоги студентів не було б таких яскравих, особливих та насичених  днів. Дякуємо за співпрацю!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram