Тиждень циклової комісії економічних дисциплін у ТПК ВНАУ!

 Листопад дуже врожайний місяць на свята. Адже серед народних та релігійних відзначають і професійні свята, серед яких 10 листопада – «Міжнародний день бухгалтера». До відзначення цього дня долучились викладачі та студенти Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрнго університету циклової комісії економічних дисциплін.

                                                                                                  

З 4 по 11 листопада 2019 року викладачі разом із студентами провели безліч цікавих конкурсів та відкритих занять. Розпочалось святкування з привітань викладачів та студентів коледжу креативними побажаннями та солодкими подарунками. Продовженням заходів до тижня циклової комісії викладачем Сітланою Мазуренко було проведено відкрите заняття у форматі шоу “Хто зверху?”, яке видалось напрочуд цікаве не лише для учасників гри, але й для викладачів, які були присутні на заході. Світланою Василівною було проведено ще одне цікаве заняття із студентами 513-Б групи на тему: “Складання первинних,зведених документів та облікових регістрів з надходження виробничих запасів”. До проведення тижня циклової комісії долучилася і Віра Баранова, яка організувала олімпіаду для студентів-бухгалтерів.

Найбільш очікуваним і цікавим стало бінарне заняття бухгалтерів з технологами, яке провели голова циклової комісії Наталія Поліщук і завідувач виробничою практикою Світлана Тузова. Студенти технологи та бухгалтера об’єднали свої зусилля продемонстрували технологічний процес приготування “Шарлотки з яблуками” і на підставі фактичних витрат сировини визначали собівартість продукції.

Наші майбутні бухгалтери спробували себе і у ролі педагогів, адже проявивши активність, замінили викладачів на заняттях, з чим вони дуже вдало та професійно справились.

На завершення такого насиченого тижня пройшов цікавий квест з економічних дисциплін, на якому студенти, продемонструвавши свої знання, вміння та навики, швидко впорались з цікавими завданнями.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram