Тиждень циклової комісії економічних дисциплін у ТПФК ВНАУ

       

У ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ» стало славною традицією на початку листопада, напередодні Міжнародного дня бухгалтера, яке відзначається 10 листопада, проводити Тиждень циклової комісії економічних дисциплін.

Незважаючи на карантинні обмеження, викладачі і студенти бухгалтерсько-механічного відділення змогли цікаво і яскраво провести відкриті заходи в рамках Тижня циклової комісії, які проводились дистанційно та дало змогу приєднатись до них усім бажаючим.

Тиждень розпочався з відкритого заходу «Податки очима студентів. Сімейний бюджет. Доходи і витрати моєї сім’ї». Своїми  баченнями в галузі податків та сімейного бюджету ділились студенти другого курсу бухгалтерсько-механічного відділення, а знаннями – голова циклової комісії економічних дисциплін Наталія Поліщук.

Естафету перейняла викладач економічних дисциплін Тетяна Рибак, провівши відкрите заняття з дисципліни «Основи підприємництва» зі студентами четвертого курсу технологічного відділення на тему: «Влучна реклама – шлях до успіху». Студенти продемонстрували високий рівень підготовки з дисципліни, а також вміння працювати як і самостійно, так і в команді щодо рекламної діяльності на підприємствах за сучасних умов.

Цікавим стало відкрите заняття у формі ділової гри «Формування фінансової грамотності майбутнього підприємця» із використанням методики сторітеллінгу, проведене викладачем Мариною Абрамович, на якому студенти відпрацювали навички ділового діалогу, увійшли у ролі «майбутнього підприємця» та «фінансових консультантів», успішно пройшли шлях від бізнес ідеї до побудови коректної фінансової моделі для започаткування власної справи.

На практичному занятті викладача економічних дисциплін Шевчук Олени з дисципліни “Економіка підприємства” у формі ділової гри на тему: “Витрати підприємства та результативність діяльності” студенти ознайомились та обговорили правила успіху відомих людей, розібрали корисні мотивуючі цитати, пройшли цікавий тест на здатність займатись бізнесом, у формі ділової гри встановили відповідність економічних термінів їх змісту, з азартом розгадували економічні ребуси та кросворди, розв’язували типові задачі по визначенню фінансових результатів діяльності.

«Облік розрахунків за зобов’язаннями. Організація і завдання обліку праці і заробітної плати в бюджетних установах» стало темою відкритого заняття з дисципліни «Облік і звітність в бюджетних установах», яке провела викладач Світлана Мазуренко, побудованою як проблемна лекція в усіх її проявах: бесіда, проблемний виклад, ілюстрація, демонстрація, поточний контроль знань.

Веб – квест з дисципліни «Маркетинг», проведений викладачем Наталією Вільчинською з дисципліни «Маркетинг» сприяв активному процесу одержання знань, умінню знаходити необхідну інформацію, використовуючи різноманітні інформаційні джерела, запам’ятовувати, здійснювати пошук розв’язків, розв’язувати певні завдання і проблеми, організовувати себе до роботи.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram