Циклова комісія гуманітарно-суспільних дисциплін

Kashipch GG

Каспіч Галина Георгіївна – голова циклової комісії, кандидат філологічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист»

Биць Ірина

Биць Ірина Сергіївна – викладач ІІ кваліфікаційної категорії

Шевчук Наталія Анатоліївна

Шевчук Наталія Анатоліївна – викладач вищої кваліфікаційної категорії

Zaia L.S.

Заїка Людмила Семенівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист»

Мельник Т.А.

Мельник Тетяна Андріївна – викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист»

Лавренчук О.В

Лавренчук Оксана Василівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист»

Соя В.В.

Соя Валентина Василівна – викладач І кваліфікаційної категорії

Трачук Юлія Сергіївна

Трачук Юлія Сергіївна - викладач ІІ кваліфікаційної категорії

Богатчук В.З.

Богатчук Василь Зіновійович – викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист»

Кондратова М.В.

Кондратова Марина Володимирівна - кандидат педагогічних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист»

Chetverik O.N.

Четверик Ольга Никифорівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист», відзнака МОН «Відмінник освіти»

Циклова комісія гуманітарно-суспільних дисциплін є структурним навчально-методичним підрозділом, що проводить навчально-виховну та методичну роботу. Викладачі здійснюють підготовку майбутніх спеціалістів з таких дисциплін: українська мова та література, зарубіжна література, українська мова за професійним спрямуванням, культурологія, історія України, всесвітня історія, логіка, соціологія, економічна теорія, філософія, людина і світ, основи психології, сімейно-побутова культура, громадянська освіта.

Циклова комісія об’єднує 11 викладачів з яких: 1викладач – кандидат філологічних наук, 1 викладач – кандидат педагогічних наук, 7 викладачів мають педагогічне звання «викладач-методист», 8 викладачів вищої категорії, 1 викладач спеціаліст І категорії, 2 викладача  спеціалісти ІІ категорії.

Постійне самовдосконалення викладача, прагнення привити любов до навчальних дисциплін, виховання душі – моралі, думок почуттів – це характерна риса викладачів циклової комісії гуманітарно-суспільних дисциплін. Проведення відкритих занять та відкритих виховних заходів свідчить про високий рівень професійності та прагнення викладачів до розширення навчально-виховної роботи.

Головна мета роботи циклової комісії полягає у підвищенні успішності студентів та поліпшенні якості гуманітарної підготовки майбутніх спеціалістів, здатних працювати у нових соціально-економічних умовах.

Головна проблема, над якою працює циклова комісія – формування компетентності та компетенцій студентів через впровадження інноваційних технологій навчання.

Викладачі циклової комісії здійснюють пошук нових форм навчання та організації навчального процесу. Впровадження нових інноваційних технологій не обійшло стороною і прагнення викладачів циклової комісії включитись в цей процес. Тому розроблено  тестові  програми  з навчальних дисциплін, електронні підручники та інше.

Проведення нетрадиційних форм та методів навчання є нормою роботи викладачів циклової комісії. Проведення тижнів циклової комісії, конференцій, олімпіад, конкурсів, тематичних вечорів проходить з високим рівнем відповідальності та спрямованості на надання більш глибоких знань студентам.

В центрі уваги – індивідуальна робота викладачів зі студентами, зокрема,  вивчення та узагальнення досвіду роботи з обдарованою молоддю, методики індивідуальних консультацій тощо. Викладачами проводиться різноманітна дослідницька та гурткова робота. На базі кожного кабінету працюють гуртки: «Соціум», «Пошук», «Символ», «Струни душі», «Рідне слово».

Викладачі-філологи сприяють творчим пошукам студентів, які створюють власні поезії. Неодноразово студенти коледжу займали призові місця в обласних олімпіадах з української мови, в мовних конкурсах ім. П. Яцика, брали участь у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка.

Традиційно викладачами-філологами проводяться літературні заходи до пам’ятних та ювілейних дат. Зокрема: І. Франка, Лесі Українки, Т. Шевченка, В. Симоненка, В. Стуса, О. Довженка, М. Коцюбинського.

Велика увага приділяється вивченню й узагальненню передового педагогічного досвіду  роботи викладачів комісії. Це сприяє поліпшенню професійного рівня викладачів, якості навчання та виховання студентів.

Викладачі циклової комісії постійно беруть участь в обласних методичних засіданнях, в різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Пріоритетним завданням є виховання патріотизму і національної гідності. Через дисципліни гуманітарного і суспільного блоку здійснюється формування у студентської молоді цілісного розуміння таких принципів патріотичного виховання як почуття любові до України, відданість рідній Вітчизні, гордість за її соціокультурні та історичні здобутки. На основі такої виховної роботи формуються основні складові національної самосвідомості: любов до рідної землі і свого народу, патріотизм і готовність захищати Українську державу, досконале володіння українською мовою, духовна культура, повага до батьків, культури та історії, традицій та звичаїв рідного народу, культура міжособистісного спілкування, глибоке усвідомлення громадянської відповідальності, почуття гордості за свою Батьківщину.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram