
Шевчук Олена Дмитрівна
Голова циклової комісії, к.е.н., доцент, спеціаліст вищої категорії. Викладає дисципліни: «Економіка підприємства», «Економічний аналіз», «Контроль і ревізія», «Фінанси підприємств», «Економіка, організація і планування», «Організація, планування та управління», «Гроші і кредит», «Податкова система», «Основи підприємницької і управлінської діяльності».

Мазуренко Світлана Василівна - викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладає дисципліни: «Фінанси», «Казначейська справа», «Фінансовий облік», «Бухгалтерська звітність підприємств», «Планування та організація діяльності підприємства», «Професійна етика», «Облік і звітність», «Облік і звітність в бюджетних установах».

Вільчинська Наталія Леонідівна - викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Викладає дисципліни: «Статистика», «Менеджмент», «Маркетинг», «Економіка підприємства», «Основи підприємництва», «Основи підприємницької діяльності», «Економіка, організація, планування та управління».

Голдзіцька Ольга Володимирівна
Викладач, спеціаліст. Викладає дисципліни: «Облік і звітність», «Організація, планування та управління», «Гроші і кредит», «Професійна етика».

Горденко Алла Петрівна
Викладач-методист. Викладає дисципліни: «Менеджмент персоналу», «Облік в управлінській діяльності», «Облік і звітність», «Професійна етика».

Соя Валентина Василівна
Викладач першої категорії. Викладає дисципліни: Етика бізнесу, Самоменеджмент, Системи управління якістю і конкурентоздатністю, Основи рекламно-інформаційної роботи
Робота викладачів циклової комісії економічних дисциплін полягає у підготовці майбутніх фахівців економічного профілю, які зможуть успішно адаптуватися до сучасних викликів ринку праці.
Зусилля педагогічного колективу циклової комісії направлені на виконання таких завдань:
- Організація та вдосконалення освітнього процесу (розробка робочих навчальних програм та методичних матеріалів відповідно до стандартів освіти, використання сучасних методів викладання, інтерактивних технологій та кейс-методів, моніторинг рівня знань студентів та внесення коректив у навчальний процесс).
- Розвиток професійної компетентності студентів (формування у студентів навичок аналітичного мислення та прийняття управлінських рішень, ознайомлення студентів із реальними бізнес-процесами через кейс-стаді, бізнес-симуляції та зустрічі з практиками, викладання основ економічного аналізу, фінансів, бухгалтерського і фінансового обліку, податкової системи, економіки підприємства, контролю і ревізії, основ аудиту, гроші і кредиту, менеджменту, маркетингу та інших дисциплін економічного спрямування).
- Організація науково-дослідної роботи студентів (залучення студентів до дослідницької діяльності, участі у наукових конференціях та конкурсах, проведення економічних тренінгів, бізнес-ігор, розвиток підприємницьких навичок та фінансової грамотності).
- Взаємодія з роботодавцями та практична підготовка студентів (організація виробничої та навчальної практики на підприємствах, співпраця з бізнес-структурами, фінансовими установами та органами місцевого самоврядування)
- Методична та виховна робота (організація відкритих занять, методичних семінарів та обмін досвідом між викладачами, виховання у студентів соціальної відповідальності, економічної культури та патріотизму, популяризація економічних знань серед молоді через олімпіади, конкурси, тематичні заходи).
Пріоритетними напрямками діяльності викладачів є:
– підвищення якості освіти через впровадження сучасних підходів до викладання економічних дисциплін;
– формування конкурентоспроможного випускника, готового до роботи в реальних економічних умовах;
– розвиток економічного мислення у студентів, що сприяє їхньому професійному зростанню;
– забезпечення взаємозв’язку між теорією та практикою шляхом тісної співпраці з підприємствами;
– сприяння професійному розвитку викладачів та обміну передовим педагогічним досвідом.