День Святого Миколая у коледжі!

                         

У коледжі сьогодні свято!

Малечі тут дуже багато!

Адже Святого Миколая

Всі дітки радо зустрічають!

У день Святого Миколая наш коледж переповнений не лише радістю студентів, які отримали гарні семестрові оцінки, а й дзвінким сміхом, позитивним настроєм, веселощами дітлахів, які сьогодні прийшли на свято та були неперевершеними в образах Зайчиків, Ляльок, Сніжинок, Квіточок, Принцес та Мушкетерів.

Кожен куточок нашого навчального закладу був насичений емоціями дітей від подарунків, які вранці отримала малеча від Святого Миколая. Саме сьогодні, в цей святковий та чарівний день, мрії багатьох дітей здійснились і вони отримали бажані подарунки та безліч неперевершених вражень. Серед побажань малечі було грандіозне відзначення цього свята, здійснення якого реалізувала Рада студентського самоврядування та профспілкова організація Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Теплими й щирими словами дітей привітав директор коледжу Руслан Будяк, який передав найщиріші вітання та солодкі подарунки від дружньої університетської родини на чолі з президентом Григорієм Калетніком та ректором Віктором Мазуром, побажавши здійснення усіх заповітних мрій дітей та віри у казку.

Заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь зазначила, що діти – наше майбутнє і розвиток держави залежить саме від них.

У всіх присутніх був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою! Тож нехай прекрасні зимові свята принесуть всім нам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram