Святкування Міжнародного Дня студента в ТПК ВНАУ!

                    

Сьогодні 19 листопада 2019 року весь студентський колектив був переповнений емоціями радощів, переживань та гордості, адже у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулося грандіозне святкування, присвячене Міжнародному Дню студента.

З вітальним словом виступив директор коледжу Руслан Будяк, який зазначив, що найкращі студенти навчаються саме в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету. Руслан Володимирович передав вітання від керівництва Вінницького національного аграрного університету президента університету Григорія Калетніка, ректора Віктора Мазура та зазначив, що студентство – авангард державотворення, за якими майбутнє країни.

Підтвердженням слів директора була величезна кількість грамот та подяк студентам за відмінне навчання, активну участь у художній, спортивній та громадській діяльності коледжу. Наказ про нагородження зачитала заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь.

Кульмінацією цього святкового дня став огляд самодіяльності студентів першого курсу. Вісім груп першокурсників, незважаючи на те, що вони в майбутньому механіки, бухгалтера, технологи та юристи, сьогодні довели, що вони мають безліч талантів.

Глядачі мали змогу насолодитись новими жанрами та креативними постановками. Усі групи продемонстрували високий рівень підготовки, тому перед журі постав надзвичайно важкий вибір у визначенні переможців. Кращими з кращих було визнано:

I місце – 611-А група юридичного відділення, куратор Алла Горденко;

II місце – 611-В група юридичного відділення, куратор Наталія Шевчук;

III місце – 211 група технологічного відділення, куратор Наталія Немеровська.

Святкування продовжилось урочистим концертом, на якому свої вітальні номери присутнім подарували вокальний гурт «Юність» під керівництвом Тетяни Кравченко, а неперевершений номер «Лісапетного батальйону» зарядив усіх енергією та позитивом. Подарунком для всіх стали танцювальні номери у виконанні народного ансамблю танцю «Ровесник» під керівництвом заслуженого працівника культури України Василя Бондарчука та запальна «Румба» у виконанні студентів коледжу.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram