Складання комплексного державного екзамену  студентами спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

        

Ось і ще одну, останню,  сходинку подолано нашими студентами-випускниками на шляху до омріяної мети – отримати диплом висококваліфікованого молодшого спеціаліста.
Днями у ВСП ТПФК ВНАУ відбулось  складання комплексного державного екзамену  студентами груп 513А та 513Б бухгалтерсько-механічного відділення ОКР «Молодший спеціаліст» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».
Екзамен включає стандартизований тестовий блок питань з п’яти дисциплін (Фінансовий облік, Податкова система, Економічний аналіз, Контроль і ревізія, Облік і звітність в бюджетних установах) та практично-орієнтований блок  з цих же дисциплін з виставленням єдиної оцінки.
Екзаменаційна комісія, у складі голови, к.е.н, доцента Вінницького національного аграрного університету Яни Іщенко, заступника директора коледжу з навчальної роботи Ірини Семчук, головного бухгалтера Юлії Мудрик, досвідчених викладачів – Наталії Поліщук, Світлани Мазуренко – оцінювали теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.
Вітаємо студентів з успішним складанням державного екзамену та присвоєння кваліфікації бухгалтера.

 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram