Психолого-педагогічний он-лайн семінар на тему: «Запобігання та протидія насильницької моделі поведінки серед студентської молоді.

Психолого-педагогічний он-лайн семінар на тему: «Запобігання та протидія насильницької моделі поведінки  серед студентської молоді.

Алгоритм дій у випадку прояву булінгу у Закладах вищої освіти»

На базі Державної  установи «Науково-методичний центр вищої та  фахової передвищої освіти» практичний психолог Відокремленого структурного підрозділу «Технологічно-промисловий фаховий коледж  Вінницького національного аграрного університету» Ірина Гусак стала он-лайн лектором для курсів підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти та розповіла алгоритм роботи у  випадку прояву булінгу серед студентської молоді, адже проблема проявів агресії до особистості, зокрема цькування залишається критичною не лише в Україні, але й в усьому світі. Мільйони дітей та підлітків страждають від їх проявів з боку інших людей (сторонніх та навіть рідних). Ця проблема існувала і раніше, але останнім часом вона набула глобальних масштабів та вимагає негайного реагування.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram