Посвята в студенти та День знань у ВСП ТПФК ВНАУ!

                                                                                          

Сьогодні, 30 серпня 2021 року в ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулись урочистості з нагоди Посвяти в студенти та Дню знань.

Відкрив сьогоднішнє свято кандидат технічних наук, доцент, директор ВСП ТПФК ВНАУ Руслан Будяк, який привітав студентів, батьків, викладачів та присутніх гостей зі святом, побажавши здоров’я, наснаги, творчих злетів під мирним небом нашої Батьківщини.

Руслан Володимирович від імені всього студентсько-педагогічного колективу коледжу подякував керівництву Вінницького національного аграрного університету на чолі з президентом Григорієм Калетніком та ректором Віктором Мазуром за підтримку в розвитку матеріально-технічної бази коледжу.

До вітального слова директор коледжу запросив доктора економічних наук, доцента, проректора з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та міжнародної діяльності ВНАУ, маму першокурсника нашого коледжу Світлана Лутковська. Світлана Михайлівна передала найкращі вітання від керівництва Вінницького національного аграрного університету президента Григорія Калетніка, ректора Віктора Мазура, усієї університетської родини з побажаннями успіху в становленні висококваліфікованих фахівців, що продовжать навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.

Від Президента університету Григорія Калетніка вищою відзнакою – Символом мудрості «Совою», Грамотою та грошовою винагородою була нагороджена студентка юридичного відділення Анастасія Вархоляк. За досягнення в роботі та успіхи в навчанні були відзначені працівники та студенти коледжу, а першокурсники отримали атрибути навчання від керівництва ВНАУ.

Вперше, за ініціативи президента університету Григорія Калетніка була започаткована відзнака «Кращий стейкхолдер». Саме цю відзнаку за плідну співпрацю та внесок у становлення висококваліфікованого фахівця у харчовій промисловості отримав Сергій Довгий – директор ТОВ «Азорель», який передав слова подяки Григорію Миколайовичу та університетській спільноті за таку високу нагороду довіри. Про вдалий вибір навчального закладу та обраної спеціальності розповіла випускниця коледжу Світлана Ярова – депутат Вінницької міської ради, директор комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр інновацій».

Неперевершена концертна програма у виконанні студентів коледжу створила атмосферу свята, а знайомство з адміністрацією та кураторами допомогло першокурсникам вільно та комфортно влитись в дружню родину коледжу. Усім першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, бути цілісними особистостями, професіоналами і лідерами!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram