«Посвята в професію юриста» студентів першого курсу юридичного відділення Відокремленого структурного підрозділу “Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету”!

Сьогодні, 15 грудня 2020 року,  у нашому коледжі відбулася довгоочікувана і урочиста подія, сповнена радістю та хвилюванням – «Посвята в професію юриста» студентів першого курсу юридичного відділення Відокремленого структурного підрозділу “Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету”.

Не дивлячись на особливі вимоги сьогодення, свято видалося дуже цікавим, змістовним, щирим і дійсно професійним. Окрасою посвяти стали самі студенти юридичного відділення та її величність Феміда.  Студенти-першокурсники, повторюючи за Богинею правосуддя  слова Клятви, поклялися захищати Право!

Із вітальним словом до студентства звернувся директор коледжу Руслан Будяк. Він зазначив, що найактуальнішим завданням, яке стоїть перед представниками юриспруденції нашої країни, є розбудова правової держави нашої України. Кожен, хто став на шлях захисту прав і інтересів громадян, має дотримуватися основних постулатів професії юриста – знати право, служити праву та захищати право! Руслан Володимирович закликав майбутніх юристів бути відданими справі, якій планують присвятити своє життя, та ніколи і  ні при яких обставинах не порушувати Клятву юриста!

Ось і стали наші першокурсники юридичного відділення повноправними членами великої студентської колежанської родини.

Тож побажаємо кожному студенту стати професіоналом своєї справи, зміцнювати законність і правопорядок у державі, розвивати український бізнес та економіку, але найголовніше – завжди залишатись чесними, добрими та порядними людьми. Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні та світлого майбутнього. У добру путь за знаннями!

                 

                                                                           

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram