Посвята у професію студентів бухгалтерсько-механічного відділення

Сьогодні, 30 вересня 2021 року у ВСП «Технологічно-промисловий фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету» відбулась посвята у професію студентів бухгалтерсько-механічного відділення.

Свято урочисто відкрив «головний механік коледжу», директор коледжу Руслан Будяк, який зазначив, що обрані першокурсниками професії є актуальними та затребуваними на ринку праці, зауваживши, що він сам є за професією інженер-механік, а за другою вищою освітою – управитель, які здобув у стінах Вінницького національного аграрного університету. Директор побажав студентам бути цілеспрямованими, наполегливими у навчанні і досягати своєї мети.

Багато теплих слів прозвучало від декана інженерно-технологічного факультету Вінницького національного університету, к.т.н,  доцента Віталія Яропуда. Віталій Миколайович від свого імені та від імені президента університету, д.е.н., професора, академіка НААН України Григорія Калетніка та ректора університету, к.е.н., професора Віктора Мазура побажав першокурсникам невпинної жаги до знань та зазначив правильність вибору навчального закладу.

Присутня на святі завідувач кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки Вінницького національного університету, к.е.н., доцент Олена Подолянчук приєдналась до найкращих побажань, зазначивши  про можливість здобувати вищу освіту за ступеневою формою навчання та перехресним вступом у Вінницькому національному аграрному університеті.

Урочистості завершились святковим концертом, на якому було продемонстровано таланти першокурсників. Іх запальні танці та пісні справили яскраве враження та подарували глядачам позитивний настрій.

                                                 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram