Перший день літа у ТПК ВНАУ

Перший день літа був дуже насичений для Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Незважаючи, що сьогодні вихідний, у коледжі панувала атмосфера, наповнена радощами зустрічей та спілкування. Сьогодні відбулось ряд заходів, які залишать в пам’яті усіх, хто був їх учасниками, безмежний вир позитивних почуттів.
В цей літній день поринули в теплі спогади випускники – механіки Вінницького м’ясо-молочного технікуму, які зібралися через 40 років після закінчення в стінах Технологічно – промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. Через роки пронесли вони тепло студентських днів, вдячність навчальному закладу за здобуті знання та навички. Гості коледжу, випускники 1979 року, пройшлися рідними коридорами, відвідали музей технічної творчості. З цікавістю і захопленням перелистували власні особові справи. Вони відмітили, що коледж, підтримуючи традиції, вдосконалюється та розвивається.

Сьогодні завершились тримісячні підготовчі курси по вступу до коледжу, які дали змогу отримати ґрунтовні знання для 60 учнів шкіл, які, ми сподіваємось, стануть вже в вересні студентами нашого навчального закладу. Ми бажаємо курсантам вдалих іспитів і не сумніватись у виборі саме нашого Технологічно – промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету. А ті, хто не встиг на наші курси – не засмучуйтесь і не зволікайте, ви зможете це зробити найближчим часом, зателефонувавши до приймальної комісії, або зробити це он-лайн на нашому сайті.

І ще одна подія, яка відбулась сьогодні в коледжі – можливість поспілкуватись з креативними, цілеспрямованими, спортивними представниками Вінницької, Одеської, Харківської, Дніпровської та Львівської області, яких об’єднує любов до спорту. Саме вони, представники ІТ компанії «Епам», під координуванням тендітної, але цілеспрямованої Юлії Атлас, сьогодні продемонстрували, що південь, захід, північ та схід країни це єдине ціле – Україна, заради якої вони згуртовуються не лише задля перемоги у змаганнях, але й задля перемоги нашої країни!

 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram