ПЕРШОКУРСНИКИ ДАЛИ КЛЯТВУ БЕРЕГТИ ЧИСТОТУ ВИСОКОГО ЗВАННЯ «ЮРИСТ»

«Знати право, служити праву, захищати право»! Вже більше тридцяти років педагогічний колектив юридичного відділення коледжу готує фахівців з права, для яких гасло – пріоритет життя! Пріоритетом життя воно стало і для наших студентів-першокурсників, які сьогодні дали Клятву берегти чистоту високого звання «ЮРИСТ».

Свято відкрив теплими привітаннями директор коледжу Руслан Будяк, який побажав першокурсникам наполегливості, бажання навчатися та бути достойними служителями ЗАКОНУ. «Можливість в подальшому продовжити навчання в одному з найкращих вишів України – ВНАУ, – зазначив Руслан Володимирович, стане запорукою формування найвищих професійних якостей юриста».

Привітала студентів зі святом і побажала успіхів та досягнень завідувач кафедри права факультету менеджменту і права Вінницького національного аграрного університету, доктор юридичних наук, доцент Наталя Опольська, яка передала найкращі вітання і побажання високих професійних злетів від керівництва університету, на чолі з президентом університету, д.е.н., професором, академіком НААН України Григорієм Калетніком та ректором університету, к.е.н., професором Віктором Мазуром. Наталія Михайлівна зазначила, що в стінах Вінницького національного аграрного університету студенти випускники коледжу мають змогу здобути освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», а в подальшому – «магістр» зі спеціальності 081 «Право», що відкриває далекоглядні перспективи перед майбутніми правовиками.

На свято завітала проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та міжнародної діяльності, доктор економічних наук, доцент Світлана Лутковська, яка, як мама студента-першокурсника – майбутнього юриста, радо розділила атмосферу свята.

Завершилася посвята яскравим святковим концертом, на якому виблискували талантами студенти-старшокурсники і вперше продемонстрували свої творчі здібності їх молодші товариші – першокурсники.

Посвята в професію справила на першокурсників неабияке враження. Вони пройнялися гордістю за те, що є студентами коледжу, а присутні батьки переконалися, що обрали для своїх дітей найкращий навчальний заклад.

                                                                                                                     

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram