Онлайн-тиждень циклової комісії економічних дисциплін

 

Освітнє сьогодення – це випробування не лише для педагогів, але й для студентів. Ми вже звикли проводити заняття онлайн: лекції,  практичні, контрольні роботи, семінари, іспити і заліки. Для нас вже не ново відвідати конференцію  чи  методичне об’єднання в іншому місті дистанційно. Ми, навіть, батьківські збори проводимо віддалено.

Але життя дає нам нові виклики і випробування, а ми успішно їх долаємо!!!

З 09.11.2020 р. в ВСП ТПФК ВНАУ стартував онлайн-тиждень циклової комісії економічних дисциплін, присвячений Міжнародному дню бухгалтера (10 листопада)  та Дню студента (17 листопада).

І перша зустріч  відбулась сьогодні на ІІ парі між студентами бухгалтерсько – механічного відділення 513-А та 513-Б груп у вікторині «Що? Де? Коли?», яку підготувала і провела голова циклової комісії Наталія Поліщук. Було все: і поле з секторами, і стрілка, і конверти з  питаннями, і музичний супровід, і , навіть, чорний ящик!  Студенти показали високий рівень підготовки з дисциплін «Фінансовий облік» та «Податкова система» , а також вміння працювати в команді. В запеклій боротьбі перемогу отримала 513-А група. Вітаємо і бажаємо подальших звершень і перемог.

Естафету онлайн заходів прийняла Мазуренко Світлана і провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Облік і звітність в бюджетних установах» на тему: «Заповнення регістрів синтетичного та аналітичного обліку праці та заробітної плати» з студентами групи 513-Б.

Практична підготовка – обов’язковий компонент освітньо-професійної підготовки, що має на меті інтегрування теоретичних знань і практичних умінь і навичок студентів в єдиному процесі.

Студенти Бойко Діана, Пантелей Наталія, Сисоєва Вікторія, Гаюк Марина підготували презентації по основних питаннях теми. Студенти групи безпосередньо приступили до виконання практичної роботи, під час якого активно обговорювали процес заповнення документів та проведення розрахунків.

Тиждень циклової комісії економічних дисциплін тільки розпочався і усі з нетерпінням чекають на низку цікавих заходів, які підготували наші викладачі!

                 

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram