Он-лайн семінар викладачів та керівників фізичного виховання на базі Технологічно-промислового фахового коледжу

Ефективна організація фізичного виховання студентської молоді в умовах дистанційного навчання стала основною темою семінару викладачів та керівників фізичного виховання, який відбувся на базіТехнологічно-промислового фахового коледжу 15.10.2020 році в он-лайнрежимі. Залучення студентства до активного заняття спортом та фізичними вправами в умовах дистанційного навчання – актуальне питання, яке, наразі, постало перед викладачами фізичного виховання кожного закладу освіти.

Відкрив роботу методичного об’єднання директор коледжу Руслан Будяк, який передав вітання від керівництва Вінницького національного аграрного університету президента Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура. Руслан Володимирович акцентував увагу на те, що в коледжі створені усі належні умови для забезпечення всебічного фізичного розвитку особистості, зокрема, вдосконалення матеріально-технічної бази, спортивного оснащення та навчально-методичного забезпечення.

Методист Радидиректорів технікумів і коледжів Вінницької області Леся Моторна надала практичні рекомендації щодо організації освітнього процесу викладачами фізичного виховання та зупинилась на невід`ємних складових, які стануть основними критеріями діалогу «викладач – студент» в умовах дистанційного навчання.

Керівник фізичного виховання ТПФК ВНАУ Костянтин Ровінський розповів про досягнення студентського колективу у спортивно-масовій роботі та спортивних змаганнях усіх рівнів. Костянтин Броніславович наголосив, що ефективна система гурткової роботи ТПФК ВНАУ дає можливість забезпечити потреби сучасної молоді для гармонійного розвитку фізичного та психологічного здоров’я.

На засіданні обговорювались актуальні питання організації фізичного виховання, зокрема: «Використання нетрадиційних методів зміцнення здоров’я у фізичному вихованні» – доповідач викладач ТПФК ВНАУ Лариса Тунік, «Методи оцінки фізичного розвитку і фізичної підготовленості студентської молоді» – доповідач викладач Вінницького фаховогоколеджу НУХТ Альона Голубєва, «Методи оцінки фізичного стану та фізичної підготовленості студентської молоді Вінницького транспортного коледжу» – доповідач викладач Вінницького транспортного коледжу Людмила Коваль.

В рамках методичного об’єднання голова циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни ТПФК ВНАУ, викладач вищої кваліфікаційної категорії, «викладач-методист» Михайло Кашуба презентував результати передового педагогічного досвіду: «Впровадження здоров’язберігаючих технологій» (з досвіду роботи у ТПФК ВНАУ).

В практичній частині методичного об’єднання викладач коледжу Вікторія Шеремета продемонструвала фрагмент заняття з баскетболу, застосовуючи інтерактивні та інноваційні технології фізичного виховання студентської молоді.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram