Обмін досвідом у сфері підготовки фахівців харчової та переробної промисловості.

        

Сьогодні, 5 грудня 2019 року в дружній та теплій атмосфері відбулась зустріч керівництва Вінницького національного аграрного університету на чолі з ректором університету Віктором Мазуром, проректором з науко-педагогічної та навчальної роботи Іриною Гунько, т.в.о. завідувача кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму ВНАУ Юлією Ставською, педагогічного колективу Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету на чолі з директором Русланом Будяком та представників Немішаївського агротехнічного коледжу – відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України з директором Володимиром Альохіним, заступником директора з виховної роботи Русланом Лоїком, завідувачем відділенням ТВППТ Олександром Вергелесом та викладачем Ганною Кривонос.

Метою зустрічі став обмін досвідом у сфері підготовки фахівців харчової та переробної промисловості.

Харчова промисловість займає перше місце за обсягами реалізованої промислової продукції серед всіх галузей промисловості України і має позитивну динаміку зростання. Левову частку персоналу харчової промисловості України посідають саме випускники аграрних вишів та коледжів. Лідируючі позиції серед них займають Вінницький національний аграрний університет, Національний університет біоресурсів та природокористування України та їх структурні підрозділи.

Представники Немішаївського агротехнічного коледжу мали змогу відвідати Вінницький національний аграрний університет та оглянути матеріально-технічну базу університету, відзначивши високий рівень матеріального, навчально-методичного, наукового, практичного, дослідного та інноваційного розвитку університету. Адміністрація коледжу поспілкуватись з керівництвом університету про проблеми та перспективи розвитку освітньої галузі, забезпечення ступеневої освіти між коледжами та університетом. Ректор університету Віктор Мазур акцентував увагу на те, що університет функціонує як сучасний освітній заклад, який відповідає високим вимогам системи вищої освіти.

Проректор з науко-педагогічної та навчальної роботи Ірина Гунько звернула увагу на особливості організації освітнього процесу в університеті, що є запорукою формування конкурентоспроможного фахівця.

В рамках зустрічі представники ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» ознайомились з нашим ТПК ВНАУ, його здобутками, навчальним процесом, в ході якого відвідали практичні заняття, майстер-класи викладачів бухгалтерсько-механічного, юридичного, технологічного відділень, інтерактивні заняття викладачів комп’ютерних та гуманітарно-суспільних дисциплін.

Сьогодні, усі представники навчальних закладів дійшли висновку, що система підготовки кадрів в Україні за новими програмами, професіями, інноваційними методами повинна втілюватися за безперечно чітким обґрунтуванням науковців, виробників та фахівців освіти з наданням аграрним навчальним закладам преференцій на державному рівні.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram