Напередодні свята Дня юриста

                                                                               

Сьогодні, напередодні святкування Дня юриста увесь студентсько – педагогічний колектив Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету пересвідчився, що його студенти, майбутні юристи, дійсно постоять за правду та справедливість, адже вони не лише розумні, про що доводять це на заняттях, а й сильні, що вони довели на спортивних змаганнях «Сила закону».

Захід відкрив директор коледжу Руслан Будяк, який зазначив, що майбутні юристи займають лідируючі позиції не лише в навчанні а й в громадському та спортивному житті коледжу, посідаючи призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, що сприяє популяризації навчального закладу на теренах України та й поза її межами.

З вітальним словом виступила заступник директора з виховної роботи Олена Рудзь, яка зазначила, що не головне, хто переможе, головне – спортивних дух, підтримка та формування соціально-активної позиції.

Програма змагань включала в себе низку спортивних випробувань: біг на руках, біг в мішках, перетягування канату, підтягування, закидання м’яча в корзину, збивання мішками. У змаганнях брали участь чотири команди, кожна з яких створювалась з найкращих активістів свого курсу та зібрала велику кількість вболівальників.

За результатами цікавої та напруженої боротьби місця розподілились наступним чином:

– І місце зайняла команда ІІІ курсу

– ІІ місце зайняла команда ІV курсу

– ІІI місце посіли команди І та ІІ курсів.

Учасники змагань отримали грамоти, медалі, перехідний кубок та солодкі подарунки. Приємно зазначити, що наші спортсмени – випускники планують продовжувати здобувати успіхи у навчанні та спорті в стінах Вінницького національного аграрного університету.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram