НАЙСМАЧНІША П`ЯТНИЦЯ ТРАВНЯ!

Весела музика, гарний настрій, життєрадісний гамір, смачні аромати і що головне – сонячна погода – все це заполонило весь мікрорайон «Вишенька», адже сьогодні, 17 травня 2019 року Технологічно-промисловий коледж Вінницького національного аграрного університету вкотре відчинив двері усім гостям, абітурієнтам та їхнім батькам!

Майбутні абітурієнти після проходження реєстрації мали змогу дізнатися про історію коледжу, ознайомитися з навчальними аудиторіями, отримати консультацію приймальної комісії та визначитися із майбутньою професією, поспілкуватись з провідними фахівцями, які представляли кожне відділення коледжу, адже до освітнього процесу в навчальному закладі залучені викладачі, які мають великий педагогічний, виробничий, науковий та практичний досвід.

В рамках Дня відкритих дверей були підготовлені майстер-класи: «Сучасне судове засідання», «Морозиво власними руками», «Навчальна бухгалтерія», «Пекар-моя майбутня професія». Майбутні абітурієнти мали змогу пройти математичний квест «Коридорами коледжу», підготовлений викладачами загальноосвітніх та комп’ютерних дисциплін кандидатом педагогічних наук Валентиною Кобзар та головою циклової комісії Оленою Гірковою.

Продовженням заходів до Дня відкритих дверей був святковий концерт, підготовлений студентами коледжу. Відкрив концертну програму директор коледжу Руслан Будяк, який привітав присутніх з святом Дня відкритих дверей, розповів про переваги навчання у коледжі, запросив абітурієнтів приєднатися до дружньої родини коледжу та побажав вдалої здачі випускних іспитів.

На святі були присутні представники Вінницького національного аграрного університету: декан факультету «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії» Оксана Скоромна, завідувач кафедри права Наталія Опольська, заступник декана факультету менеджменту та права Людмила Пронько, декан факультету «Обліку та аудиту» Наталія Здирко. Наталія Григорівна передала вітання від президента університету Григорія Калетніка та ректора Віктора Мазура, зазначила, що дружня університетська родина завжди рада вітати майбутніх випускників коледжу у стінах університету, а також наголосила на беззаперечних перевагах навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.

Про особливості вступної кампанії 2019 року розповіла відповідальний секретар приймальної комісії коледжу, заступник директора з виробничої роботи Ольга Шуляк, яка запевнила про переваги підготовки до ЗНО у стінах коледжу.

«Найсмачніша п’ятниця травня» – під таким гаслом проходив сьогоднішній день, адже саме сьогодні усі присутні мали змогу продегустувати продукцію Літинського м’ясокомбінату ТМ «Лідер», насолодитись майстерністю приготування львівськими майстрами м’ясних страв, скоштувати смачні ковбаски, овочі-гриль, запеченого барана, індика, м’ясні бургери та багато інших м’ясних смаколиків. День відкритих дверей у Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету як завжди насичений, цікавий, незабутній та дійсно «смачний»! Сподіваємось, що абітурієнти зроблять правильний вибір та приєднаються до нашої дружньої родини!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram