«Ми за мир» конкурс малюнків в ТПК ВНАУ!

Як ніколи гостро стоїть сьогодні  для  громадян України питання миру.  Ще донедавна побажання мирного неба над головою звучало як буденний вислів. Але, нажаль, багато хто з жителів нашої Вітчизни на собі відчув, що значить війна і мир, що значить  мирне небо. Тому для нас, українців, Міжнародний день миру, який відзначають 21 вересня, є особливим і світлим днем.

Не залишились осторонь такої дати і  студенти та викладачі ТПК ВНАУ. На площі перед центральним входом коледжу вони зібралися, щоб засвідчити свою миролюбну позицію.  Основною метою дійства  було показати, що сучасна людина має бути не войовничою,  а спрямованою на взаєморозуміння, взаємотерпіння та пошук  компромісів.

 Студенти 614-а  та 612-а груп з кураторами ГончаренкоТ.Ю.  та Гайдачук Н.П. підготували змістовну розповідь про історію виникнення Міжнародного дня миру.   Вони цікаво представили  символи миру: коровай на рушнику, серце в долонях та білі голуби, які випустили у блакитне мирне небо.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи нашу державу.

«Ми за мир» – такі слова були написані на асфальті та підкріплені змістовними малюнками. В конкурсі взяли участь всі групи коледжу.   Малюнки вражали своєю майстерністю та змістом. Але все ж таки вдалося визначити кращі.  Перше місце у конкурсі малюнка на асфальті розділили між собою студенти 611-б, 612-в та 112-б груп. Друге місце у 212-б, 511 та 211групи. Решта учасників отримали третє місце. Всіх учасників привітала заступник директора з виховної роботи Рудзь О.С. і вручила їм подяки.

В бібліотеці коледжу була організована  тематична виставка  до Міжнародного дня миру.  Відвідувачі бібліотеки, студенти та викладачі, залишали свої побажання та розуміння миру , окреслюючи руку  на аркуші паперу.

 Всі ми маємо розуміти, що людське життя  найцінніше! Бережімо мир, щоб життя тривало!

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram