Міжвузівська студентська науково-практична конференція!

                       

Починаючи з перших курсів, студенти технологічного відділення Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету беруть активну участь в різних заходах свого або іншого вищого навчального закладу, де здобувають свою першу наукову практику.

Так 5 грудня 2019 року студенти спеціальності 181 Харчові технології 313 та 314 груп Ратушна Вікторія та Волуйко Інна разом зі своїми науковими керівниками Тузовою Світланою та Вишневською Іриною взяли участь у Міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції виробництва борошняних кондитерських виробів», яка відбулась у Вінницькому торговельно-економічному коледжі. Кожен із учасників отримав сертифікати.

Виступаючи на конференції, наші студенти, як завжди,  продемонстрували високу якість підготовки, оволодіння навичками публічного виступу та ораторської майстерності, навички представлення результатів навчально-дослідницької діяльності у вигляді доповіді та мультимедійної презентації, повне розуміння викладеного актуального матеріалу, здатність відповісти на запитання аудиторії.

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram