Міжнародний день бухгалтера та тиждень циклової комісії економічних дисциплін

Є у ВСП “Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ” славна традиція: до Міжнародного дня бухгалтера (10 листопада) проводити тиждень циклової комісії економічних дисциплін.
Ось і цьогоріч з 6 по 10 листопада кожен день був насичений різноманітними та цікавими подіями.
Розпочався перший робочий день з приємної несподіванки: студенти 513-А групи зустрічали викладачів, працівників і студентів на вході, вітали з початком тижня циклової комісії економічних дисциплін та дарували печиво з передбаченням та в навчальній частині викладачів очікували солодкі вітання, і звичайно ж, у відповідь отримували щирі посмішки.Усміхненим людям завжди посміхається вдача. Варто лише посміхнутись, для того, щоб покращити настрій собі та оточуючим. А дарувати посмішку іншим людям – це завжди приємно!
В понеділок , 06 листопада ,відбулося два заходи, які підготувала і провела голова циклової комісії економічних дисциплін Наталія Поліщук: на І парі Інтелектуальна гра з дисципліни «Бухгалтерський облік» у групі 512 бухгалтерсько-механічного відділення «Облік – запорука економічного успіху» . Студенти проявили свою компетентність, логіку та оперативне прийняття фінансово-економічних рішень.
Та на ІІІ парі між студентами бухгалтерсько – механічного відділення 513-А групи пройшло змагання у вигляді вікторині «Що? Де? Коли?» . Було все: і поле з секторами, і стрілка, і конверти з питаннями, і , навіть, чорний ящик! Студенти показали високий рівень підготовки з дисциплін «Фінансовий облік» та «Податкова система» , а також вміння працювати в команді.

 

тиждень економічних дисциплін (1)
тиждень економічних дисциплін (2)
тиждень економічних дисциплін (3)
тиждень економічних дисциплін (4)

І пара тижня циклової комісії економічних дисциплін розпочалась з Інтелектуальної гри, дисципліна «Бухгалтерський облік» у групі 512 бухгалтерсько-механічного відділення
«Облік – запорука економічного успіху» , яку підготувала і провела голова циклової комісії Наталія Поліщук. Результати конкурсів оцінювало компетентне та справедливе журі у складі Галини Жученко та Світлани Мазуренко.
Дівчата об’єднались у три команди: ‘Союз юмористів” – капітан команди Вероніка Анцут , “Вулик”- капітан команди Дарья Гаврилюк та “Брахмапутра” – капітан команди Лія Березюк.
Всі учасники гри креативно себе презентували, впевнено відповідали на запитання, уміло справлялись з бухгалтерськими проводками, легко виконували практичні завдання. Студенти проявили свою пррфесійну компетентність , логіку та оперативне прийняття фінансово-економічних рішень. В запеклій і чесній боротьбі перемогу отримала команда “Вулик” . Вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів , не зупинятись на досягнутому.
Щиро вдячні нашим учасникам та переможцям за їх волю і наполегливість , за їх бажання навчатись! За їх перемогу! Вдячні всім, хто вірив , вболівав та підтримував.

06 листопада. На ІІІ парі між студентами бухгалтерсько – механічного відділення 513-А групи відбудося змагання у вигляді вікторині «Що? Де? Коли?» (Наталія Поліщук). Студенти показали високий рівень підготовки з дисциплін «Фінансовий облік» та «Податкова система» , а також вміння працювати в команді.

 

тиждень економічних дисциплін (7)
тиждень економічних дисциплін (6)
??????????
тиждень економічних дисциплін (8)

07 листопада 2023 р. Наталією Поліщук було прийнято рішення зібрати у дружньому колі студентів бухгалтерсько-механічного відділення для проведення експромтом бухгалтерського батлу.
І, для відчуття себе справжнім чемпіоном з чорним поясом по бухгалтерському обліку на професійний батл завітали студенти 512 та 513-А груп ВСП ТПФК ВНАУ, які зараз за крок до професії мрії!
До уваги студентів було запропоновано заповнення первинних документів з обліку готівкових розрахунків, складання кореспонденції рахунків та декілька конкурсів, які розкривають професію бухгалтера з усіх боків і підтверджують, що володіти знаннями, які надає навчання по спеціальності «Облік і оподаткування», – це правильне рішення!
Результати оцінювало компетентне та справедливе журі у складі Інни Журавель та Тетяни Мельник.
Безмежно вдячні учасникам батлу , адже ми всі отримали стільки позитивних емоцій за цю годину!
Тепер до головного. Як можна обрати найкращих з найкращих?! Шановні студенти нашого коледжу, ви – справжні супер-бухгалтери! Тому перемогла дружба!

 

07.11. 2023 року студенти 513-А групи на відкритому занятті з дисципліни «Фінанси» шукали фундамент істинного добробуту.

Викладач Абрамович Марина Вікторівна побудувала заняття у формі тренінгу. Застосовуючи кейсовий метод та інтерактивні форми опитування, пояснила студентам основні закони, які правлять грошовим світом. Розповіла про грошовий квадрант Роберта Кіосакі, який дає відповідь на питання: «Де заховані найбільші гроші?». Студентам прийшлося добре помізкувати: проаналізувати власну ефективність, віднайти невідомі елементи формули грошей, порахувати свій максимально можливий дохід, виходячи з чесної оцінки своїх знань та вмінь. А головне зрозуміти, що гроші є побічним результатом ефективної діяльності, тоді коли займаєшся улюбленою справою та працюєш на результат.

 

тиждень економічних дисциплін (10)
тиждень економічних дисциплін (11)

08.11.2023 р. студентам 513-А та 513-Б бухгалтерсько-механічного відділення ВСП Технологічно-промисловий фаховий коледж ВНАУ” було організовано екскурсію в рамках тижня циклової комісії економічних дисциплін викладачем економічних дисциплін Мариною Абрамович до Вінницької дирекції страхової групи ТАС. Студентів супроводжували голова циклової економічних дисциплін Наталія Поліщук та викладач економічних дисциплін Світлана Мазуренко. Екскурсія проводилась згідно робочої навчальної програми з дисципліни «Фінанси» та мала на меті познайомити студентів зі структурою страхової компанії та основними типами страхових продуктів. Наталія Чернега, заступниця СК ТАС у Вінницькому регіоні, так креативно провела мотиваційний тренінг студентам, що страхова справа зацікавила їх і як можливість для подальшої професійної реалізації. Хлопці приміряли на себе ролі страхових експертів, запитуючи про рівень заробітної плати, який до слова, є досить конкурентним у даній галузі. Студенти охоче задавали питання лектору, цікавились деталями страхового бізнесу та приймали активну участь в дискусії, що демонструє живий інтерес до нових знань та можливостей.

 

 

тиждень економічних дисциплін (12)
тиждень економічних дисциплін (14)
тиждень економічних дисциплін (13)

8 листопада 2023 року викладачем Вільчинською Н.Л. було поведено інтелектуальну гру брейн – ринг з дисципліни «Маркетинг» на тему: «Маркетинг – філософія бізнесу» у групі 512 бухгалтерсько – механічного відділення.
Метою проведення брейн – рингу було узагальнення практичних навичок у студентів з питань маркетингу та формування командної взаємодії. Перед початком гри викладачем було представлено презентацію про цікаві факти у системі маркетингу. На інтелектуальній грі було вдало поєднано різні форми і методи роботи, зокрема бліц – опитування студентів, завдання на визначення правильної відповіді, завдання на логічне складання цитат та характеристик посад у системі маркетингу та інші завдання. Особливу увагу студентів привернуло завдання на креативність мислення, в якому необхідно було знайти взаємозв’язок між 2 іменниками, які належать до зовсім різних сфер лексики.
Студенти злагоджено працювали у групах, виконували поставлені завдання. Брейн – ринг викликав у студентів позитивний емоційний настрій та почуття задоволеністю роботою в групах.

 

тиждень економічних дисциплін (17)
тиждень економічних дисциплін (16)
тиждень економічних дисциплін (15)

Естафету заходів в рамках тижня циклової комісії економічних дисциплін прийняла Мазуренко Світлана і 09.11.2023 р. провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Облік і звітність» на тему «Оформлення первинних документівна передачу готової продукції на холодильник» з студентами групи 222 технологічного відділення.
Практична підготовка – обов’язковий компонент освітньо-професійної підготовки, що має на меті інтегрування теоретичних знань і практичних умінь і навичок студентів в єдиному процесі.
Студенти Корсак Анастасія та Пшеничнюк Василь підготували презентації по основних питаннях теми та гарно виступили. І потім студенти групи безпосередньо приступили до виконання практичної завдання, під час якого активно обговорювали процес заповнення документів та проведення розрахунків.

тиждень економічних дисциплін (18)
тиждень економічних дисциплін (19)

09 листопада 2023 р. викладачем циклової комісії економічних дисциплін Шевчук Оленою Дмитрівною було проведено відкрите заняття з дисципліни “Економіка підприємства” у формі ділової гри на тему “Антикризова діяльність підприєм¬ства” з групою 513 А. Учасників гри було поділено на дві команди, які змагаючись між собою, по черзі виконували різноманітні завдання: надавали швидкі відповіді у формі бліц-опитування, розв’язували задачі, розгадували ребуси, кросворди, складали пазли з висловлювань по темі, демонстрували здатність командної взаємодії та згуртованості колективу у формі руханки «Разом до мети», Гри-пантоміми “Написи на спині”, проявили свої акторські та комунікаційні здібності під час виконання вправи «Примірювання ролей», на умовних прикладах виявляли основні проблеми в діяльності суб’єктів господарювання та розробляли заходи щодо їх розв’язання, а також оцінювали наслідки цих рішень.
Отже, в жвавій атмосфері, під музичним супроводженням деяких конкурсів та завдань, студенти показали гарний рівень засвоєння основних теоретичних та практичних засад антикризового управління, розуміння природи кризових явищ, створення стратегій виходу підприємств з невизначених умов, здатності прийняття рішень щодо майбутнього курсу дій та забезпечення безперервності бізнесу. Результатом проведеного заняття були задоволені всі: і викладачі, і студенти. В кінці плідної праці усі учасники отримали смаколики.

 

тиждень економічних дисциплін (22)
тиждень економічних дисциплін (20)
тиждень економічних дисциплін (23)
тиждень економічних дисциплін (21)

Але ж ми не обмежуємось тільки заходами в стінах коледжу. За сприяння адміністрації та голови циклової комісії економічних дисциплін Наталії Поліщук для студентів бухгалтерсько-механічного відділення (групи 512, 513-А, 513-Б) була організована та проведена екскурсія на підприємство ТОВ «Промавтоматика-Вінниця». Підприємство спеціалізується на розробках та подальшому виробництві електрообладнання, реалізовує продукцію власного виробництва і представляє інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників. Компанія «Промавтоматика-Вінниця» розвивається уже 20 років. З історією створення та успіху поділився її засновник Михайло Ганчук. Студенти із захопленням та зацікавленістю слухали доповідача, вступали в дискусію, оглянули фронтофіс, відвідали виробничий цех та, навіть, піднялись на дах, де встановлені сонячні батареї власного виробництва ТОВ «Промавтоматика-Вінниця», отримали масу позитивних вражень та максимальний заряд мотивації .

 

тиждень економічних дисциплін (24)
тиждень економічних дисциплін (25)
тиждень економічних дисциплін (26)
Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram