Юлія Трачук МАЙСТЕР-КЛАС з дисципліни «Історія України»

Історія – це не лише наука про минуле, вона завжди повернута в майбутнє.

          З метою сприяння  формуванню національної свідомості студентів, їх історичної пам’яті, пошани до державотворчих традицій в Україні викладач циклової комісії гуманітарно-суспільних дисциплін ВСП «Технологічно-промислового фахового коледжу» Вінницького національного аграрного університету Юлія Трачук 24 лютого 2021 р. в 511 групі провела МАЙСТЕР-КЛАС з використанням інтерактивних методів навчальної діяльності з дисципліни «Історія України». Тема МАЙСТЕР-КЛАСУ доволі непроста, але водночас дуже цікава: «Прихід до влади у Росії більшовиків. Утворення Української Народної Республіки».

          Викладач на занятті застосовувала чимало методів: розповідь, бесіда, пояснення, робота з карикатурами, інтерактивні методи – «мікрофон», «робота в малих групах», гра «Правда чи брехня?», постановка проблемного питання, «мозковий штурм», «прес», «історичний портрет», «дискусія» «історичне дерево» – гра «ЛОТО» (дати), «займи позицію».

          Новим та цікавим завданням для студентів було зареєструвати історичного діяча в мережі Facebook, відгадавши його постать за допомогою портрета та ребуса.

                    Викладач зазначила, що зміцнювати українську державність, жити й працювати в ім’я майбутнього Батьківщини, бути справжнім патріотом – наше завдання сьогодні і повсякчас.

                       

Follow by Email
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram